Sušička na ovocie Klarstein Fruit Jerky 9

smajluska
17. nov 2021

Ahojte žienky, máte niektorá túto sušičku na ovocie? Odporúčate? Ako dlho sa tam suší ovocie? Obľubujú Vaši drobci sušené ovocie?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majulino
17. nov 2021

Ahoj, ja ju mam jablka sme sušili na 70° a 19h
Slivy skoro 2 dni na 70

Je skvelá nemenila by som. Jedina nevýhoda, ze zabera vela miesta 🙈

smajluska
autor
17. nov 2021

@majulino A ako často sušíte? Zhruba koľko kg ovocia nasušíte na jeden krát? Ešte ma zaujíma, či to zožerie veľa elektriky, keď sa takto dlho suší? 🙂

kvietok173
17. nov 2021

Ja som ju mala a vratila som lebo sita boli kovove a ostre po okrajoch. Kupila som podobnu ales pastovymi sitami a spokojnost.

kvietok173
17. nov 2021

@smajluska A susim tak max na 50 stupnov ovocie nikdy na 70 .
Ona zopne na 50 a ide nejak do 40 a potom opat k 50 a klesne k 40 ze sa zopina v tom rozmedzi.

majulino
18. nov 2021

@smajluska kupovali sme len v lete. Nikdy som nevážila kolko kg ovocia tam ide. Krajam kym sa zmesti. 9 rostov je dosť miesta.
Cas podla druhu ovocia/zeleniny, podla hrubky rezu je to rozne. Ja krajam hrubšie, pretože nemam rada "suseny papier" ak su nakrajane na tenko

majulino
18. nov 2021

@kvietok173 v com su lepšie plastové?

kvietok173
18. nov 2021

@majulino no preto sme kupili najprv klaisters ze lespie su kovove ale uz som spominala nase boli tak zle opracovane ked som s tym narabala ze boli ostre urcite by som sa casom na nich rezla u nas aj deti odoberaju ovocie tak sme nechceli. Po okrajoch boli ostre ako koncila mriezka. A dalej ja ich raz za cas supnem do umyvacky ked napr slivky pustia stavu tak aj ked neviem ako ked je osetreny kov casom zacne niekde hrdzaviet a po dalsie teplotou je na kontakt teplejsi ako vzduch a ked chces raw do 43 stupnov neviem teda. Jasne pri plaste sme tiez pozorny preto nedavame ani vysoke teploty max 50 stupnov

majulino
18. nov 2021

@kvietok173 aha chapem, my nastastie mame dobre spracovanie. Objednavali sme priamo zo stranky Klarsteinu.

smajluska
autor
24. nov 2021

@majulino Ako dlho prosím sušíte cca 4 mm plátky jabĺk v sušičke Klarstein Jerky 9? Koľko hodín a na akej teplote?

majulino
24. nov 2021

@smajluska 😅 nikdy som nemerala hrubku rezu, susim urcite hrubsie, 6-8h na 70°