Skúsenosti s mixérom FitStream E1

janai1
11. apr 2021

Ahojte, nemáte niekto USB mixer Fit Stream? Zaujímalo by ma čo zvládne zmixovať - ľad, zamrznuté ovocie, oriešky?
https://fitstream.eu/sk/produkt/fitstream/

acer11
11. apr 2021

V zásade-nie všetko čo je vycapené na Insta je super 😉 a skús teda zmixovať ten ľad a daj vedieť 😆

sissy27
11. apr 2021

@janai1 chýba mi tam normálna info o výkone (napr. 600W) a vzhľadom k tomu, kto všetko ho propagoval na insta, tak k nemu veľkú dôveru nemám 🙈 a toto asi hovorí za všetko

janai1
autor
11. apr 2021

@acer11
@sissy27 no ja ho nemám ešte 😂 len ma to zaujímalo lebo by sa mi fest hodil do prace, že či to je fakt taka šmakocinka ako o ňom všade hovoria 😀 ale tak v tomto prípade asi platí, že dobrý len na reklamu 😂 lebo reálne nepoznám nikoho kto ho ma (ignorujúc celebrity z insta)

sissy27
11. apr 2021

@janai1 inak sú aj lacnejšie na ali a pri všetkých čo som pozrela píšu výkon do 200W. Čiže mäkké ovocie ok, ale na ľad a oriešky zabudni.
Inak už len keď si vezmem, koľko investovali do reklamy cez influencerov (a že všetko samé zvučné mená - teda určite si nechali dobre zaplatiť), plus cez nich máš 15% zľavu, niečo na tom zarobiť musia, tak sa dostávame na cenu z ali. Ja sa priznám, že tiež som zvažovala do práce, ale mňa takéto masívne kampane dosť odrádzajú no a teraz mi napadlo mrknúť na ali 😂 10€ ma nebude tak bolieť ak nesplní účel, tak možno zvážim 😃

janai1
autor
11. apr 2021

@sissy27 inak teraz som to nasla na adreashop a 7.4W.... Tak toto ledva jablko mixne 🤣

bibi116
4. jan 2022

@janai1 ahoj kúpila som si ho na vianoce teraz a je úplne na nič nevymixuje to ani špenát a rýchlo sa vybija. Teraz sa nabíja už 3 hodiny a stále nieje nabitý no hrôza vyhodené peniaze nikdy viac vrátim ho

janai1
autor
4. jan 2022

@bibi116 no hlavne ze na instagrame to všetci chvália 😂 každopádne ja som kúpila radšej Nutribullet a spravím si ráno a zoberiem si do prace

desampara
9. jan 2022

ja som ho teraz objednala pre dceru do školy a až teraz som si prečitala vaše recenzie tak uvažujem či vlastne si preberem balik

hanulik3
28. mar 2022

Ja som spokojna, za mna funguje dobre a nemam s nim ziaden problem, dokonca starsi syn si velakrat pred treningom namixuje sam nejaky bananovy sejk. Obcas sa mi na zaciatku ovocie zaseklo, ale naucila som sa ho spravne pouzivat a nemam problem ani s tymto, kedze mi to pani z ich infolinky vysvetlila. Takze ja odporucam a do roboty podla mna super, lebo tam som pojedla vacsinou najviac blbosti, kym som sla pre deti do skoly, takto si spravim aspon smoothicko a nemam mega hlad kym obehneme vsetky kruzky.

tomasb2
21. júl 2022
Používateľ tomasb2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tomasb2.

@hanulik3 presne tak ho používam aj ja a je to pohodička. Pred posilkou zmixujem proteín a banány s mliekom a neni problém. Je pravda, že umývanie je niekedy trochu komplikovanejšie ale inak nemám čo vytknúť. Nestál 100€ aby som od neho očakával zázraky 😄 .

momoqui
29. aug 2022

Ahojte, mate ho niektora? Pomixuje to aspon banan kiwi spenat nejake jablko? Dakujem

ada0207
22. dec 2022

@hanulik3 dobrý večer, môžem sa opytat aj my sme si zakúpili tento mixérik😄, prosím smothie si robíte ako... Taky rýchly receptik prosim. Nič niečo extra len čo viem dcére 7r urobiť. Ďakujem krásne

hanulik3
27. dec 2022

@ada0207 u mojich deti je NAJ smoothie ked spravim uplne jednoducho:

kokosove mlieko (moze byt aj obyc, ale toto lubime - Alpro alebo hocijake ine rastlinne), dam im tam 1/2 bananu a 1 malu lyzicku kakaa a som najvacsia hrdinka 😊. Davam najprv mlieko a ked uz idem mixovat, trosku si to naklonim, pripadne tym aj pohrkam, nech sa to este lepsie mixne vsetko 🙂

ada0207
27. dec 2022

@hanulik3 Ste zlatá, určite skúsim 🙏 super ďakujem 🤗🤗🤗