Šalátový syr

motogirl699
30. sep 2022

Ahojte, zostali mi 3ks šalátového syru, viete mi poradiť nejaký recept kde ich využiť?
Niečo iné ako šalát alebo zapekané veci.
Ďakujem ☺️

kristella
30. sep 2022

Ak ten syr drží pokope a nedrolí sa, môžeš nakrájať na kocky a na striedačku so zeleninou (cibuľa, cherry paradajky, paprika, cuketa atd.) ponapichovať na špajdle a upiecť v rúre ako na grile.

ichbinich
30. sep 2022

@yvanielka
Toto je fakt super, suhlasim 😀

@motogirl699
Inak ja si davam fetu/salatovy syr aj na ratatouille, alebo do salatu tabbouleh.
Mozes si spravit aj natierku zmixovanim s lucinou a/alebo kyslou smotanou a dochutit podla nalady - kopro, cesnak,... a pouzit na chleba alebo ako dip.
Sprav si tortilly s falafel, zeleninou a syrom, alebo klasicyk kebabb/gyros s masom a zeleninou a syrom.

nasasa_1
30. sep 2022

My si koľko krát zapekáme takto zemiaky v šupke na kocky. Pridám nakrájené rajčiny, papriku. Na tanieri a to rozdrolím ten syr a rýchla večera hotová

janikk54
30. sep 2022

ja rozmyslam, aky je to salatovy syr :D ako prve mi napadlo, ze vyzera ako salat, tak si predstavujem taky syr :D a bola to celkom zaujimava predstava 😂 potom mi doplo, ze to bude asi myslene tak, ze sa pouziva do salatov 😀 blondina. 🙈

nykkushka
30. sep 2022

@yvanielka toto je také vynikajúce, už viem čo bude zajtra na obed :P :D ďakujem za pripomenutie

yvanielka
30. sep 2022

@nykkushka áno je to veľmi chutné a rýchle 😍 s fetou je to super