Rýchle jedlá pre deti

8. sep 2022

Ahojte, poraďte čo u vás nesmie chýbať. Nejaké nápady na naozaj rýchle jedlá. Kupujete niečo také čo sa rýchlo uvarí v prípade núdze keď nestíhate?

evica17
8. sep 2022

U nás rýchle raňajky, ovsené vločky zaliať vriacou vodou,pridať kyslé mlieko a nejakú zavarinnu alebo ovocie iné (banán,jablko...) Puding je rýchly n raňajky.
A obedy kupujeme do zásoby chladené tortelinny, to stojí cca 1,50 a su z toho dve dospelacke porcie. Vari sa to cca 3 minúty. A navrch len nastrúhaná syr lebo dáš maslo a máš obed. Je to vnútri plnené. Je to polotovar ale nie nezdravý.

evica17
8. sep 2022

Prípadne sme.kwdysi kupovali , ale teraz robíme do zásoby, že bryndzové pirohy alebo ovocné guľky do mraziaka.

andreatytler
8. sep 2022

Kolko rokov ma dieta?
Ja mam vzdy nejaku hustu polievku v chladnicke a k tomu urobim chlebik oblozeny.
Mrazit uvarene jedla sa mi neosvedcilo a tu kde zijem mi ziadne polotovary nechutia.

kapanek1
8. sep 2022

U nas idu cestoviny, ryza s kecupom. Alebo nejake kuracie maso na stave. Jogurty

patka06
8. sep 2022

V mrazničke mám vždy ovocné guličky, parené buchty a halušky, obalený syr na vyprážanie

onedaynick
8. sep 2022

@kapanek1 ryza s kecupom?

marianarem
8. sep 2022

Kuskus je velmi rychlo uvareny, za 5 minut. Moze ist donho nejaka mrazena polievkova zelenina, ta je tiez velmi rychlo hotova. Alebo tenucke masove platky na panvici, ako kebab, k tomu chlebik kludne. Moj ma rad aj rybu,,ta je na panvici tiez za chvilku. Tiez omeleta je oblubena.

kapanek1
8. sep 2022

@onedaynick veru ryza s kecupom, cestovina s kecupom. Kecupova mania, vsade kecup.

janushka_t
8. sep 2022

Tuniakové cestoviny, kým sa uvaria cestoviny, podusí sa nastrúhaná zelenina, do toho zohriať tuniaka z konzervy. Kto má rád môže aj kyslú smotanu. Hotovo.

vilma7
8. sep 2022

Cestoviny s vajcom, alebo s tuniakom a smotanou. Kým sa ti uvaria cestoviny, máš tuniaka hotového. Špagety kečup a syr. Rybie prsty s varenými zemiakmi (20 min)

nwnw
9. sep 2022

Privarky ked uz fakt nic nestiham, tak s volskym okom. Lusky zavarane a robim luskovu polievku,granatir, mrazene halusky a hodim na ne bryndzu, vykostene kuracie stehna a urobim perket, palacinkove cesto do chladnicky a vyprazam aj po troskach 😀

elizabet173
9. sep 2022

@kapanek1 🙉

layla123321
11. sep 2022

@onedaynick inak ryža s kečupom (resp paradajkovou šťavou) a volské oko je jedno kubánske jedlo.
https://www.thespruceeats.com/easy-cuban-rice-r...

mamusa123456789
14. sep 2022

@kapanek1 najlepší je kečup s kečupom 😀 čokoľvek dám malému ku kečupu tak vypapa len kecup

mamusa123456789
14. sep 2022

Uvar mrazenú zeleninu keď bude mäkká odstav násyp ovsené vločky, trosku masla a máš rýchlu polievku a vyzivnu

onedaynick
24. sep 2022

@layla123321 ano, ved ryza s rajcinami ok, ale nie s kecupom

marianarem
4. jan 2023

Este ma napadlo take jedlo, co robia v nasej skolke a detom to chuti - batatovy granadir (cize zemiaky vymenis za bataty).

nwnw
4. jan 2023

@marianarem a nie je to sladke???

marianarem
4. jan 2023

@nwnw Nie, bataty sa normalne robia na slano.

andreatytler
4. jan 2023

@nwnw Ak nepridas sol, je to sladke, ale nie nejak extra. Skor nasladle. Nas syn ich ma rad, ja veru nie.🙂

nwnw
4. jan 2023

@andreatytler no to som myslela.