Romantická večera

tinky2552
18. aug 2022

Ahojte baby, pomoc prosím Vás 🤣🤣 som už zúfalá. S priateľom si chceme v sobotu spraviť romantický večer. On pripraví všetko ostatné a na mne zostala večera a to je hlavný bod zlomu neviem čo mám spraviť chcela by som niečo čo nemáme stále. Väčšinou jeme soté, pečené mäso,rezne,rezne v cestíčku a pod. Chcela by som niečo špeciálne 😅 akurát že nie kombinácia cestoviny+mäso to u nás moc nejde. Polievky taktiež nie v tomto teple. Každú radu si cením ☺️

gabriela2952
18. aug 2022

@tinky2552 viedenská roštenka 😍 a to ja inak nejem hovädzie mäso ale keď som skúsila toto.. Famózne jedlo 😊

zmrzlinka2021
18. aug 2022

@tinky2552 ja keď som ešte len s mužom chodila, tak som spravila špagety, tie obaja milujeme. Môžeš ich napr spraviť s lososom, parmezánom. A za tým zmrzlinovy pohár s kvalitnou zmrzkou.

zmrzlinka2021
18. aug 2022

@gabriela2952 to vie málokto spraviť

gabriela2952
18. aug 2022

@zmrzlinka2021 samozrejme to je už na zvážení slečny 😊

tinky2552
autor
18. aug 2022

@zmrzlinka2021 jejdaaa ten zmrzlinový pohár je super nápad 😍

vani190493
18. aug 2022

@tinky2552 kačka a lokše. Možno náročné, ale nie bežné. 😉

juliastrakovave
18. aug 2022

Ja mám napríklad rada čínsku kuchyňu a také kung pao tiež mňamka a ako dezert lávovy koláč so zmrzlinou a šľahačkou.

merlinja
18. aug 2022

tak včera som mala lososa s omáčkou z fazuľových luskov, k tomu bol šalát z rukoly s cottage syrom s vinaigrette. Vyzeralo to luxusne, ľutujem že som to necvakla. A chuť famózna. Aj keď musím priznať, že keď som to v prvom momente uvidela, si myslim, jeminečky však to budem hneď hladná. Ale popravde bohato mi stačilo.

jasminet
18. aug 2022

krevety na chili a cesnaku
spagety na rozne sposoby
pecena prazma s pecenou zeleninou a salatom

kikaaa444
18. aug 2022

Spravila by som nejaký kvalitný hovädzí steak , k tomu bylinkové maslo ktoré sa tam krásne roztopí a mega ochuti masko , pečene zemiaky a zeleninka a k tomu dobre vinecko💕

jaja20
18. aug 2022

Panenku obalenu v anglickej slanine a pečené zemiačiky.

hrabovo
18. aug 2022

Ja robievam cestovní linguinne, normálne ich uvarím, a na panvici si na masle udusim baby špenát, na to nasekam najemno cesnak, s mierou, netreba sa báť, korenie, soľ... Necháš udusit, na tanier naservírujes cestoviny, na stred dáš sprnatik,posypes parmezánom a k tomu pekne naaranzivat cherry paradajky, mnamozne, jednoduché a rýchle.

bolarazjedna
18. aug 2022

Ja na romantické vecete zvyknem robiť hovädzí steak s hnedou alebo vinovo-sipkovou omackou a americkými zemiakmi, sle o - a to by som v tomto teple odporúčala - rybu, bud lososa alebo tuniakovy steak, k tomu avokadovy šalát a opekané zemiaky alebo mrkvove hranolky. Všetko jednoduché na prípravu a chuti skvelo, ak chceš, poslem presný recept.
K tej rybe ľahké víno, a ako dezert lavovy koláč s kopcekom zmrzliny a bobulovym ovocím, šľahačkou. Alebo iba zmrzka.

tamvtme
18. aug 2022

Ak.mate radi ryby sprav lososa, nejaky dobry salat, pecene zemiaky....alebo bravcovu panenku

lenkakravcova
18. aug 2022

@tinky2552 Ja by som dala na večeru niečo, čo vám chutí obom ale nejete to veľmi často (to budeš vedieť ty). Pri špecialitách sa môže stať, že to tebe alebo jenu chutiť nebude a budete mat kus hladný večer. 😀
Ale tie zmrzliny rizne nakoniec na ochutnávku by som dala. Alebo nejaké špeciálne jednohubky pred alebo po jedle. Špeciál b som nedevala ako hlavný chod ale ako spestrenie.

panelacikova
18. aug 2022

ja by som šla do reštaurácie 😀

onedaynick
18. aug 2022

@zmrzlinka2021 ved to je len maso na cibuli

danyelia
18. aug 2022

Jooj, ja by som určite radšej niečo fajne objednala, ako trápiť sa s vymýšľaním 😁

reanda
18. aug 2022

a co je to ostatne, co pripravi on? ked teda budete doma a mas varit.. ja by som tiez isla radsej do restiky, varim kazdy den, to by nebola ziadna romantika pre mna 😀

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
solange7
18. aug 2022

@tinky2552 dam ti nevyziadanu radu. Sex pred romantickou vecerou je lepsi nez sex po nej. Navyse sa moze stat, ze potom sa vam nebude chcet. 😀 Vzdy ked sme niekam isli, bolo to zvycajne neskor ako bezne veceriame. Takze potom sme prisli napraskani + ked do seba supnes 2 pohare vina. No skratka som sa uz videla len v posteli so zapnutou tv. 😀
Takze nasa taktika je najskôr sex a nasleduje romanticka vecera. 😀 A pochvalujeme si obaja.

viestta
18. aug 2022

@vani190493 kačka náročná nie je. Pomaly pečenú zvládne aj úplný začiatočník.

janulka1802
18. aug 2022

Urob trhané maso na sposob hamburgera. Je to jednoduché a megachutné.

gladys_07
18. aug 2022

@janulka1802 jaaaaj ale neromanticke. Burger sa neda jest sexy 😂😂

syslik81
18. aug 2022

ja by som skor isla do dacoho lahsieho ako steak kacka lokse a podobne .. predpokladam ze mate aj obedy a ine denne jedlo a vecera ma byt daco lahke .. hlavne ak po veceri ma nasledovat aj zvysok romantiky plus nire kazdy ma rad tazke jedla na noc... sice ti jedlo neporadim-na googli mas vela moznosti .. ale iste by som volila daco easy

54tinka54
18. aug 2022

@tinky2552 objednaj sushi a máš po probléme 😀

nekonecna_katastrofa
18. aug 2022

@tinky2552 Kačka a lokše. Kačka sa pečie sama, čím dlhšie, tým lepšie. Lokše môžeš kúpiť, ak sa ti nechce robiť. Alebo my máme veľmi radi panenku, k tomu opekané zemiaky a grilovanú zeleninu, omáčka (brusnicová, syrovohorčicová, barbecue...). Nejaká hustá polievka na studeno. Keď má manžel sviatok, robím krevety, lebo ich má rád. Zmrzlinový pohár alebo tiramisu ako dezert.

eskop
18. aug 2022

@tinky2552 tiež by som urobila panenku, pečené zemiaky a nejakú hubovu omáčku k tomu napr..

zmrzlinka2021
18. aug 2022

@onedaynick ved prave to, ze to nie je len maso na cibuly. Ono na slovensku sa vari vo velkom, len malokto to vie fakt chutne

zmrzlinka2021
18. aug 2022

@vani190493
@viestta
otazne je dievčatá, či to nie je velmi tazke jedlo na veceru - kacka a lokse.