Recepty z relácie Maškrtníček

kristinaanna
7. feb 2010

ahojte, tento program pre deti chodí na STV1, sú tam výborné recepty pre deti len ich neviem nikde nájsť, robili tam narp. také keksíky z ovsených vločiek a kokosu, nemáte ich náhodou? ďakujem alebo nejaký iný,

kristinaanna
autor
7. feb 2010

dnes robili napr. nepravý marcipán
12 lyžíc práškového cukru
12 lyžíc sójového mlieka
2 lyžice škrobovej múčky
2 lyžičky margarínu
potravinárska farba

vinka
7. feb 2010

A ten marcipán aj vytvárali?či sa im dobre pracovalo s ním. 😉

cessy
7. feb 2010

ano aj ja som to videla, myslim ze slonikov z toho robili 🙂

kibuk
7. feb 2010

aj mi sme dens pozerali a robili tri prasiatka 😀 😀 😀 😀 😀

elise
7. feb 2010

my to tiež pozerávame a dnes to boli prasiatka, farbenie neukazovali ale inak som si všimla že dávala umelé kvety do vádzy s vodou a potom knim privonala 😀 nám sa páčil diel kde spievali o mačičke 😉 recepty tam robia celkom jednoduché čo sa mi páči a náš malý to zvládne pozerať celé 😉

cessy
7. feb 2010

jej ja som to len z kuchyne jednym okom pozerala a mne sa zdalo ze su to sloniky 😀 😀 😀 pardoon 😅

vinka
7. feb 2010

Baby a kedy to chodí?Moje deti pozerajú na stv len pánov zo semaforu.Ale toto ešte asi nevideli. 😕

kristinaanna
autor
9. feb 2010

chodí to v nedeľu ráno nejak pred deviatou

kristinaanna
autor
18. feb 2010

baby, žiadna to nepozeráte? 😲

zmurkaz
23. apr 2010

ja to poznám 😉

banga
7. máj 2010

ahojte kočky, moja dcéra zbožňuje maškrtníček (je to jediné pričom obsedí 🙂 ) Neviete mi poradiť kde sa to dá stiahnuť? Neviem to nikde nájsť. PLS!!!

adrianased
14. máj 2010

Ahoj banqua, no stiahnuť sa to dá ale len z Antiku a aj to len v ten deň keď to ide, ale ak máš záujem, tak ti môžem poslať na e-mail posledné štyri diely /stiahnuté z Antiku, môj malý to veľmi rád pozerá/.

Ak by ste mali záujem, tak na Facebooku je už vytvorená skupina "Maškrtníček" ktorú založil Tomáš Šebo alias "Krištof" z Maškrtníčka s tým, že si tam budú môcť mamičky a detičky písať, poprípade sa na niečo čo ich zaujíma pýtať, sú tam už aj k zhliadnutiu nejaké fotky.....

Manželia Šebovci z Maškrtníčka vystupujú aj so svojim divadielkom, ktoré nájdete na stránke: http://www.divadlomaskrta.sk/

Ak by ste boli z Košíc alebo blízkeho okolia, tak momentálne robia divadelné predstavenia v OC Casovia : http://www.cassoviaoc.sk/relax/zabava_u_nas/?PH...

A dokonca 30.5.2010 budú na MDD v Prešove v OC MAX.

blondinka1999
27. okt 2011

robili tam tiez zakusok ktory sa volal hokjove pky nievete nan recept nahodov

pokladxx
14. okt 2012

Ahoj holky poprosim vas kdo mate postahovanehoo maskrtnicka prosimm poslite mi na meilik pokladxx@azet.sk
nakolko pojdeme s mlou k babicke a tam nie je net tak aby mohla pozerat.

dakujem moc moc Klaudia

zuzkanka
7. okt 2013

Ahojte mamičky chcela by som vás poprosiť o recept na zázvorové sušienky od NANY , nemáte niekto recept...? 🙂