Recept z prezretých banánov

6. aug 2021

Ahoj,
Máte niekto rýchly, výborný recept z prezretých banánov?
Prosím NIE banány v čokoláde, banánový chlebíček ani lievance 🙂 ďakujem

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
6. aug 2021

banana shake :DD

kvetinka1797
6. aug 2021

bananove muffiny

elizabet173
6. aug 2021

rozmixovali sme ich s mliekom a vaječným koňakom 😉 kedysi som robievala aj bábovku, ale recept nemám, možno na nete nájdeš. Ale tá prvá varianta s tým koňakom je rýchlejšie hotová 😎

0silvia0
6. aug 2021

Niekto tu pridaval zmrzlinu z prezretych bananov, skus pohladat. Neskusala som, ja prezrete banany nemam rada.

anavianavi
6. aug 2021

zmrzlina je fajn, staci ich nechat zmrznut v mraznicke a potom rozmixovat, bud same alebo s hocicim, kakao, ine ovocie atd. ak nemas vykonny mixer, tak ich nechaj trochu odstat a ak by bola zmrzlina makka, daj este tu naspat do mraznicky.

nikpa
6. aug 2021

Banánový chlieb, receptov je mnoho ale prezreté banány sú základ. U nás sa vždy rýchlo zje.

abbey1
6. aug 2021

Banána bread topka, alebo s avokádom 'puding'.

0silvia0
6. aug 2021

@nikpa
@abbey1 pise ze nechce recept na bananovy chlieb

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindous
6. aug 2021

Zmrzka ako píšu alebo ich môžeš nechať v mrazničke a prihodiť si do smoothiečiek/shakeov kedykoľvek budeš potrebovať 😊 a ja dávam rozpučený na osladenie a zvláčnenie do viacerých koláčov, super je v mrkvovej torte, ak by ťa to zaujalo môžem hodiť celý recept 😊

nikpa
6. aug 2021

@0silvia0 hop 🤦 asi som už slepá

miusienka
6. aug 2021

Skús aj tento “puding” - rozmixuj banány s kakaom a orechovým maslom (hocijakým). Nalej do misky a daj schladiť do chladničky. Nestuhne to úplne ako klasicky puding, ale chuti to veľmi dobre.

buberova
6. aug 2021

Mugcake 🙂

sasanka605
6. aug 2021

Palacinky, zmrzlina

lara8888
6. aug 2021

Ja robievam banánovú výživu

monikaalb
7. aug 2021

Toto je úplná topka, robila som to na oslavu.

mmbudiakova
9. aug 2021

Ahoj. My robieváme banánové cookies, keď zostanú prezreté banány https://www.fitrecepty.sk/recept/ovseno-bananov... sú výborne, odporúčame.