Recept na špaldovú bublaninu bez tuku

16. jún 2024

Dobrý deň,viete niekto osvedčeny recept na špaldovú bublaninu bez tuku.Nemam ovsenú muku,tak si musím vystaviť so spaldovou

gejb
16. jún 2024

Raz som takú robila a poviem ti, ze to uz radšej žiadnu ako toto🤣

autor
16. jún 2024

@gejb ahaa,no je to uveritelne

autor
16. jún 2024

@gejb 🤔tak dik,asi si dáme keksy😆

autor
16. jún 2024

Nízkotučné🤔

daridari11
16. jún 2024

Ja som včera robila jahodovú tortu s mascarpone, nahradila som polohrubú múku špaldovou polohrubou a je výborná......necítim ani nevidim rozdiel oproti obyčajnej múke.
Myslím, že to isté platí aj pri bublanine.

lius
16. jún 2024

nic v zlom, ale preco nizkotucne? ved tuk je nositelom chute a podla mna taka bublanina bez tuku bude tuha, hutna, to uz radsej puding 🙂

autor
16. jún 2024

@lius mne príde toho oleja v bublanina strašne veľa...tak preto zháňam recepty bez.

lius
16. jún 2024

jaj tak, tak tam daj len polovicne mnozstvo a zvysok dopln mliekom

matinka
16. jún 2024

Ja často peciem bez tuku - dávam do cesta tvaroh, jogurt... vyskúšaj 😉

autor
16. jún 2024

@lius dik

autor
16. jún 2024

@matinka diky

bubchen86
16. jún 2024

Tak ja peciem zdravo a tuk nepoužívam vôbec , väčšinou pomixujem banan alebo vajíčka už obsahujú tuk , múku používam len spaldovu + celozrnnu , mixnem vajíčka + banany+ grécky jogurt alebo tvaroh / alebo jablkovu výživu …. Pridám múku , prášok do pečiva , škoricu , a na vrch bobulové ovocie a keď mám aj tvaroh nizkotucny zmiešaný s vajcom a sladidlom , alebo čo mám doma 🙂 ta výživa alebo mixnute ovocie ti urobí ten koláč vláčny , a toto potom kludne na ranajky si dávam s tvarohom alebo jogurtom mňam 😅

autor
17. jún 2024

@bubchen86 super,vďaka😊