Recept na bazový sirup

nicicka
12. jún 2021

Prosím má niekto jednoduchý a overený recept? Vďaka

akireaa
12. jún 2021

@nicicka 30 - 35 kvetov bazy spolu s 3 umytými citrónami nakrájanými na kolieska zaliať 2 litrami prevarenej vychladnutej vody a nechať lúhovať na slnečnom mieste 24 - 48 hodín. potom zliať cez sitko alebo gázu (čistú utierku) vyžmýkať aby sme získali čo najviac šťavy, zohriať na cca 70 stupňov a pridať 1,5 kg cukru nechať rozpustiť a plniť ešte horúce do umytých, vysušených a vyhriatych fliaš

fajnova
12. jún 2021

@nicicka pridám tip. Vychladnutý sirup plním do malých umelých fliaš a dávam do mrazničky. Nemá šancu skysnut a nepokazí sa, plus netreba sterilizovať.

akireaa
12. jún 2021

@fajnova to je super tip to ma nenapadlo vyskúšam akurát sa mi luhuju kvety

nicicka
autor
12. jún 2021

@akireaa
@fajnova ďakujem krásne 😉

chrumka333
12. jún 2021

@fajnova ďakujem za tip, vyskúšam 🙂

oslo1
13. jún 2021

Toto je moj: roky robim
Prevaris si 2 litre vody. Ked vychladne, das do nej 50 kvetov. Predtym ich nechaj hodinu niekde na obruse na zemi, aby vsetky chrobaky od tial vysli.
Daj bazu do vody. Pridaj na kruzky nakrajany citron. Vyber a neho vsetky kostky. Ak ich tam nechas, syrup nebude dobry chutovo, bude horkasty.
Pridaj 50 g citronovej kory.
Daj na tmave chladne miesto luhovat. Za 2-3 dni zober, citron a bazu vyber.
Pridaj 1500-1800 cukru. Nechaj pomaly zovriet.
Priprav si flase, dobre umy, prelej vriacou vodou a mozes plnit.
Ja takto isto robim tymianovy a medovkovy syrup.

nicicka
autor
13. jún 2021

@oslo1 super, ďakujem krásne. Tymian veľmi nemusím, ale medovku mám. Koľko jej tam prosím ide? To tiež normálne ako sirup sa používa? Vdaka

dzupi898
13. jún 2021

jój super téma toto sa aj mne teraz šikne 🙂

oslo1
13. jún 2021

@nicicka davam od oka, radsej viac, ako menej. Musi byt cela ponorena.
Minuly rok som robila AJ levandulovy syrup, ale bolo to nic moc. Tento rok skusim s medovkou a uvidim.

oslo1
13. jún 2021

@nicicka sorry, v originalmom receipts som dala ze 50g citronovej kori. To je chyba, mala byt kyselina citronova.

oslo1
13. jún 2021

@nicicka a este. Ja vsetky tie syrupy cedim cez plienku, aby boli krasne cire, to robim este pred uvarenim.