Ražné sucháre Tastino

elisebah91
3. máj 2022

Ahojte žienky a chlopy....
Prosím vás o vaše skúsenosti, rady ..ako konzumovať toto-tieto sucháre. Lebo sú brutál tvrdé, to sa fakt majú jesť také tvrdé?

Môj manžel do nich vkladal nádej, lebo po xykrat chce niečo zhodiť z váhy a tak myslel, že to bude mať miesto chleba. Včera si natrel maslom a čakal hodinu, kým mu zmäkli a mohol jesť (pri troch malých deťoch, rodinnom dome a minihosodarstve nič moc čakať). Dnes vyskúšal len tak zo zeleninou a vajcami. Nešiel to užut, resp.tvaril sa ako zajac hryzuci mrkvu...ja som radšej ani neskúšala keď som ho videla....

Takže REALNE VASE postrehy a skúsenosti? Alebo čo miesto chleba? Kúpil si aj tortilly ale úprimne, dosť to smrdí z toho sáčku 🤔

Ďakujeme...😉😁

babovka2321
3. máj 2022

@elisebah91 skus si nahodit tieto chlebiky vs klasicke pecivo do kalorickych tabuliek...a taktisto skus maslo :D podla mna vymenit chlieb za toto alebo tortilly nie je cesta k chudnutiu... V akom case dna potrebuje nahradit chlieb? Skor schudne, ak polovicu taniera na obed nahradi vzdy zeleninou

jaskolka
3. máj 2022

Neviem, ale toto je podla mňa taká gebuzina, že aj keby boli mäkké, tak nevydrží to jest dlho.
Skôr viac zeleniny, obmedziť sladké aj vody sladené, ak pije, a pravidelne jest.
Tortily už vôbec nie je cesta, ako schudnúť.
Také tie sucháre, a ryžové chlebiky a podobne, to je dobre ako dieta pri pokazenom žalúdku, alebo črevnej viroze ale jest to pravidelne.. Brrr..jednak chuťovo nič moc a jednak je to zaberak na zuby a sklovinu

savanna
3. máj 2022

S tymito sucharmi nemam skusenosti, ale klasicky razny chlieb Tastino je vyslovene nechutny. Celkovo je podla mna vsetko pecivo z Lidla hnusne, nekupujem tam ziadne. Vyskusala by som nejaku inu znacku.

elisebah91
autor
3. máj 2022

Vďaka žienky...no ok, polovicu nahradit zeleninou to není problém, len čo k tej zelenine...čo miesto chleba?