Raňajky pre 5 ročné dieťa

iwa7
25. júl 2013

Žienky, čo dávate "5 ročným" deťom na raňajky?

zemruska
25. júl 2013

@iwa7 dalsia super tema, ako keby si sa to nemohla spytat vo svojom blogu, treba zakladat milion pät nezmyselnych tem....
a inak prepac teba este zalozit dalsie s nazvom: desiata, obed, olovrant, vecera 😝 😝 😝 😝 😝
myslis ze ti ju nezamknu tu temu ? vies co by to tu bolo keby si kazda matka, supermatka mozno aj mamka supemanka zalozila na svoje nezodpovedane otazky temu ?

ematko29
25. júl 2013

Ja mám 4ročnú a 8ročnú apapáme bežne pečivo so zeleninkou.mladšia maslo nechce tak tá má len pečivo azeleninku,alebo aj vajíčko .Zvykneme pečivo s niečim k tomu kakao 🙂

edita84
25. júl 2013

@iwa7 čo si dávaš ty na raňajky? ved je to už velké dieťa spapať by malo všetko

katren
25. júl 2013

@iwa7 ešte pri 2-3 ročných deťoch je to pre mňa normal otázka, ale veď 5-ročný už môže jesť všetko, nie?
cerealie s mliekom, chleba s maslom, sunkou, syrom, dzemom, krupica, omeleta, chlebik vo vajicku....so zeleninou
caj, mlieko, kakao, biela káva /Caro/

k_a_j_k_a
25. júl 2013

@iwa7 deti (3 a 4r) jedavaju to co my, vlastne jedavame rovnako od cca roka. cez tyzden, ked idu do skolky maju doma caj/mlieko s mini kuskom chlebiku/pol jogurtu/susienku - aby presli do skolky, kde im za pol hodinu davaju ranajky. cez vikend jedia to, co my, vacsinou aj casovo narocnejsie jedla - vajicka, palacinky, pecivo, zelenina, jogurty, ovsena kasa, na pitie dzusy, caje, mlieko... proste, co da chladnicka. a nerozdelujem, co je ich a co je nase. dostavaju presne to, co my, len v mensom mnozstve.

angua27
25. júl 2013

všetko to čo ja: jogurty, pečivo s maslom, cereálie s mliekom. cez víkend lievance, pečivo vo vajíčku,... a ak mu moc chutila večera zo dňa pred tým, tak je schopný si vypýtať aj polievku, alebo druhé. 🙂 u 5-ročného už naozaj nevidím dôvod, prečo by mal jesť iné ako dospelý.

andrejka1974
25. júl 2013

Moja ma buď jogurt alebo roztek s pomazankou, so zeleninou, alebo cerealie s mliekom no proste na čo ma chut

lujza123
25. júl 2013

Moja opica neje takmer nic takze vyber je veelmi jednoduchy piškoty + kakao alebo suchy rozok + kakao

iwa7
autor
25. júl 2013

Ďakujem, za odpovede. Veď aj ja sa pýtam práve preto, lebo máme problémy s papkaním. Tak som chcela vedieť aké "chute" majú vaše detičky...

iwa7
autor
25. júl 2013

@zemruska "Milá SUPERMANKA". Nikto od teba nečakal odpoveď. Na tejto stránke to tu "všetko" nepoznám- nenudím sa ako ty. Teda aspoň podľa tvojich príspevkov to tak vidím, Dobre, že nenapíšeš, že ideš na WC. Kritizovať vie každý.

Ale ostatným mamičkám, ktoré boli ochotné mi odpovedať, veľmi pekne ďakujem a vážim si to. Nikto nie je dokonalý...

A teraz aj môžu zaknúť tú tému...

jasminet
25. júl 2013

granko hviezdicky s mliekom, chlebik s natierkou, jogurt, makovku s kakaom alebo caro kavou, na chalupe chleba vo vajicku alebo knedle vo vajci s kakaom... obcas (3x za rok) parky.

iwa7
autor
25. júl 2013

@jasminet ďakujem krásne 😉

katren
25. júl 2013

@iwa7 tak nabuduce napis aj dovod, preco sa pytas, a vyhnes sa takym blbym odpovediam....
vacsinou plati nepisane pravidlo: "blba otazka, blba odpoved" 😅 😉

iwa7
autor
25. júl 2013

... ale platí taktiež -" Blbí lidi takí lidi, Pán Boh je má stejně rád..." 😅