Púdrový cukor

petruskapetra
1. dec 2023

Prosím Vás,kde v Prešove a okolí kúpim púdrovy cukor korunný alebo práškový cukor sweet family tmavo Modrý,prípadne ružový práškový cukor Tesco? Išla som na istotu do hypertesca a pohorela som 🙈

zuzkavladko
1. dec 2023

@petruskapetra normalne nereagujem na podobne temy, ale ked nemam praskovy cukor, tak si zomeliem krystalovy. Ak nemam krystalovy, tak hocikde vo vecierke maju ine znacky praskoveho cukru

kazuso
1. dec 2023

@zuzkavladko Púdrový je extra jemný. Mletý kryštálový jej zrejme nepomôže.

melanta
2. dec 2023

@kazuso presne tak, púdrový nie je práškový. Je to na jemno zomletý a preosiaty cukor, to doma z kryštálového neurobíš.

isis234
2. dec 2023

@petruskapetra pýtaj sa v Jednote Coop alebo v Bio predajni

petruskapetra
autor
4. dec 2023

Našla som nakoniec v Bille,ďakujem za reakcie 😊

najinka
9. dec 2023

@zuzkavladko no cudovala by si sa, aky rozdiel je medzi nimi 😀 ja som momentalne skusila 2 druhy praskoveho cukru, a obidva su nanic. Potrebujem praskovy cukor na zdobenie medovnikov, a tie praskove su nejak divne nahrubo pomlete, normalne vidno krystaliky cukru v poleve 🙄 tiez zhanam pudrovy cukor, vsade je vypredany..

isis234
9. dec 2023

@najinka meliem si doma práškový cukor, v kávovom mlynčeku.. aj preto, lebo používam trstinový a hroznový cukor

najinka
10. dec 2023

@isis234 ale rozmelie ho ten mlyncek na uplne jemny prasok?

zuzuliennka1
10. dec 2023

@isis234 ale doma ti podla mna ziadny mlyncek nezomelie cukor na pudrovy, to je fakt uplne iny typ nez klasika praskovy

isis234
11. dec 2023

@najinka ano
@zuzuliennka1 skúšala si to? Lebo ja ano, 2x premlela mlynčekom na kávu BOSCH

najinka
11. dec 2023

@zuzuliennka1 bola som dnes v bille, mali ten pudrovy cukor v ruzovom obale, ten je uplne super! Velky rozdiel oproti tym 'normalnym' prask.cukrom