Prístroj Babymoov

28. okt 2023

Mate nieltora na prikrmi pristroj babymoov vlavo na pare a vpravo mixer? Ste spokojne?

xsimonkax
28. okt 2023

Je to potrebne? Nestačí hrniec a tycovy mixér?

zenulkaaa
28. okt 2023

Mala som a zhodnotila som ze uplna blbost a zbytocnost. Tak isto uvaris aj na sporaku a rozmixujes ponornym mixerom. Pri druhom urcite nebudem nic take pouzivat

vkatush
28. okt 2023

Ak to budeš používať aj inak, nie len pre dieťa, je to fajn pomocník.
Ak len pre dieťa na prvé prikrmy, tak možno zbytočne drahé.

Odpoveď na otázku, áno, som spokojná.

simona92101
28. okt 2023

Damy,ona sa pytala na nieco ine 🤦‍♀️ nemam zrovna tento,mam Badabule,ale vyuzila som pri oboch detoch na 100% a vyuzijem aj pri tretom.vyhodou je,ze nemusim stat pri hrnci a stopovat ci je hotovo.nachystam si do kazdeho poschodia iny druh zeleniny/maso,zapnem minutaz,a idem s dcerou von.stroj ked napari,tak sa sam bezpecne vypne.na spodok do misky stecie šťava,cize vitaminy.jedlo zostane teple,kym prideme.potom si len preklopim do vedlajsieho mixera,dolejem stavu,a je vybavene.za mna super pomocnik,my sme to nosili aj na dovolenky(deti maju alergie a kupovane prikrmy nechceli).prikrm nadavkujem do malych avent misiek,stroj oplachnem.zalezitost par minut 🤷‍♀️

taktotedanie
28. okt 2023

Ak chces na take zaciatky tak bohate staci aj avent 2v1

ls56
28. okt 2023

Mam presne babymoov a som spokojna.. pouzivala som to cca 4 mesiace a planujem aj pri druhom.. inak sem tam to vyuzivam aj teraz ako mixer, ked robim smoothie.. ale za mna dost setrna uspora casu a aj pohodlie.. 🙂

domi07
28. okt 2023

Za mňa maximálna spokojnosť… používam takmer denne uz skoro rok 🙂