"Priskočné" do práce

5. jan 2023

Ahojte nastupujem do novej práce (zdravotnictvo) prosím poraďte čo doniesť do práce ako "priskočné"?
Poznámka NEPEČIEM takže koláče a pod nie a ani alkohol🙈

anavixy
5. jan 2023

No ja tiez robim v zdravotnictve a jednoznacne zakusky su top alebo nejake jedlo (pagace, chlebicky, misy..) 😃 ved nemusis ich ty piect 🤷🏻‍♀️

hradnapani
5. jan 2023

ved kolace/ zakusky mozes kupit 🙂

autor
5. jan 2023

Koláče sa mi nepozdávajú po tomto sviatkovom období mam pocit že je toho každý prejedený

hradnapani
5. jan 2023

toho by som sa nebala, ved nedas kazdemu kilo kolacov. To mozes takto povedat aj o chlebickoch, pagacoch... Vsetci su plni a neviem co ine, by si mohla priniest okrem jedla/ pitia.

didush27
5. jan 2023

Čo tak nejaký ľahký šalát, aj viac druhov /nech si vie každý vybrať a k tomu napr. bagetky, jednohubky
U nás napr. taká visnovo maková štrúdľa zmizne rýchlo

vsicka036
5. jan 2023

Ja som kupila nesku kavu, 3v1, kapucino v tych vreckach, cajiky Mistral a Mercy cokoladove cukriky. Vysypala som cukriky do misticky, ostatne naaranzovala tiez a napisala odkaz, aby sa ponukli. Kolegyniam sa pacilo. 🤷

nnnuuunnn
5. jan 2023

No ja nie som prejedena koláčov, veď Vianoce už boli dávno 😝 Zákusky sú top. Nejaké kúp a máš po probleme, alebo upec cheesecake.

janinah
5. jan 2023

Nosí sa až po prvej výplate,nie v prvý deň čo prídeš.

onedaynick
5. jan 2023

@vsicka036 mne nic z toho nechuti, ani to nepijem 🙂 je to take.. lacne.

basska_b
5. jan 2023

Ja by som sla urcite do chutnych zakuskov alebo pagacikov, staci to niekde kupit. Lebo ked donesies take tie lacne cukriky v kilovom sacku, to im.tam bude tyzden lezat. Ked nechces kolace, tak este ovocie u nas rychlo pomizlo.

marsmykkok
5. jan 2023

Tiež som za tú štrúdlu, veľa ľudí/firiem ich pečie a je to také čo poteší každého, aj tých čo nemusia suché koláče a aj takých, čo zase nemusia plnkové ako cheesecake a podobné.

onedaynick
5. jan 2023

@basska_b
@marsmykkok hej, ovocie a strudle su super napad.

beata_k
5. jan 2023

Nosia sa kolace. Prines a kto si da nech ta uz netrapi. Priniesla si? Priniesla. Nevyrabaj problem, tam kde nie je.

biaa
5. jan 2023

Ja som piekla strudlu 🙂) ku kave si každý daa a nemusis sa trapit s kolacmi zvrtni 2 strudle každú inu a vybavene poslem recept na takú z 2 surovín zvladne ozaj ktokolvek 🙂)

nyusika
5. jan 2023

Keď nie koláče, orines každej kolegyni šteniatko.

julliska
5. jan 2023

@nyusika presne 😁😁😁😁

petronellla87
5. jan 2023

Ja som najradsej ked nejaky novacik prinesie chlebicky 😀

rebeka7501
5. jan 2023

Tak švihadlo 🤣

evaachesa
5. jan 2023

Určite nejaké chutné zákusky alebo pagáčiky. Mňa osobne by napríklad nepotešila nescafe 3v1 (až ma striaslo 😱😅) a tiež mi absolútne nechutia cheesecake a štrúdle kde je strašne veľa plnky ... Zjem jedine kakaový závin...mak, orechy, tvaroh, jablka nie. 😄 Viem že som jedna z mála čo toto neobľubuje, no podľa mňa zákuskami nič nepokazíš. 💁

ariesi
5. jan 2023

@biaa vyzerá perfektne. Prosím recept

veronicka88
5. jan 2023

Ešte som nič neriešila lebo sme rozlietany a firma sa za môjho čerstvého nastúpi sťahuje. Akonáhle budeme usadení,na kolaudáciu donesiem chlebicky(objednám si) a poprosím babku nech mi upečie plnený čokoládový koláč mascarpone a ovocím na veľký plech....mám v tíme chlapov a 1 ženu myslím že čokoľvek donesiem sa zje.co sa nezje necháme si v chladničke

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evaachesa
5. jan 2023

@bilberryday inak ja som to pochopila tak že sa to rieši len v zdravotníctve. 😄 Ja som teda niesla koláče jedine po mojej svadbe a občas keď sa mi chcelo tak som cez víkend upiekla muffiny alebo perník a doniesla ku káve. 🙂

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nyusika
5. jan 2023

@bilberryday si robíš prdel 😁😁😁😁

x_mery_x
5. jan 2023

Odo mna jedna pani skoro kazdy vikend berie do nemocnice cheesecaky, vraj im chutia :D

limoncino
5. jan 2023

A toto je načo dobre? Nerypem, len sa pýtam, lebo mi nedochádza zmysel tohto. Človek sa stresuje lebo nastupuje na nove miesto, a ešte sa má stresovať tým, čo prinesie? Tieto naše trápne zvyky ešte z čias hlbokého komunizmu už by mohli konečne vymiznut

kukulienka999
5. jan 2023

Ja som bola vždy radšej keď niekto doniesol chlebíčky alebo nejaké pizza slimáky namiesto koláčov. To šlo na dračku, koláče väčšinou ostávali. Oboje sa dajú objednat

diewcatqoo
5. jan 2023

Take nieco sa robi? Nikdy som sa v praci nestretla s tym, ze novacik prinesie nejake pohostenie, lebo je novy 😳

hradnapani
5. jan 2023

@limoncino ja som az po 15 rokoch zistila v novej praci, ze nieco taketo vobec existuje. Ale niekde sa to naozaj drzi. Ja som doniesla az po mesiaci - po prvej vyplate, davalo mi to aspon ako tak zmysel. Lebo niest to na prvy den mi prislo cudne, ani som ich vobec nepoznala.