Poraďte mi jednoduché jedlá

6. jún 2023

Baby prosím poraďte mi nejaké jednoduché jedla na ktoré nepotrebujem 20 ingrediencií, tu kde žijem budú sviatky a ja som na to zabudla, chladnička prázdna a zajtra sa mi nechce na tie 3-4 dni urobiť veľký nákup 😴 dakujeeeem

lindous
6. jún 2023

Zapečené zemiaky alebo cestoviny s tým čo chladnička dala ? 🙂 To väčšinou zachráni mňa 😅 ale ľahšie poradíme, keď napíšeš čo zhruba doma máš

zanet266
6. jún 2023

Ved podla toho čo máš doma.
Granadir 😀 stacia ti zemiaky, cestovina,cibula,mleta paprika.
Cestovina s vajcom/makom/syrokremom/tvarohom.
Rizoto
Zapecena cestovina so zeleninou/mäsom
Rychle soté s ryzou
Rybie file pecene
Polievky hocijake zeleninove mixnute kremove.

mamamasama
6. jún 2023

Vývar, rizoto, francuzske zemiaky, lasagne, zemiakove placky, zapekane cestoviny

autor
6. jún 2023

@lindous nemám doma nič, len ryžu, cestoviny a mlieko 😄 zajtra ráno chcem ísť do obchodu ale nemám čas urobiť veľký nákup preto len pár vecí

autor
6. jún 2023

@zanet266 grandir je dobrý tip to som už dávno nemala, a k tomu potrebujem len cestoviny a zemiaky, ďakujem 😅

marianarem
6. jún 2023

Kup este nejake kuracie prsia k tym zemiakom, jeden den spravis rizoto s kuracim masom, druhy den sote alebo platky opecene na panvici a k tomu zemiaky alebo ryzu.

gejb
6. jún 2023

Aglio olio 😁😁

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
6. jún 2023

ryžová kaša.... mlieko + ryža

evkano1402
6. jún 2023

ryza - dokup kyslu kapustu, mlete maso, smotanu a mas veci na kolozvarsku
cestovina - dokup napr. konzervu tuniaka, kukuricu (mrazenu, konzerva), syr, smotana
mlieko - potrebujes este muku, prip. drozdie, vajcia, tuk ( maslo, olej) a mozes robit palacinky, lievance, prip. kysnuty kolac
Alebo kup kura, upec, ryzu mas, nejaky kompot?,
alebo perkelt, potrebujes cibulu, papriku a smotanu, cestovinu mas.

autor
6. jún 2023

@evkano1402 wow super dakujem👍🏻

lukino2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivangeline
7. jún 2023

Ja som uz aj jedla mliecnu polievku a plavali v nej cestoviny... XD