Poraďte jedlo pre vegánsku návštevu

27. nov 2022

Prosím vás poraďte mi čo dať na stôl. Čakáme návštevu ktorá je vegánska. A možno aj taká nemucna to ešte neviem. Rozmýšľam že dám na stôl ovocie ako hrozno maliny a nejaké oriešky. Ale čo ešte teda?
Vďaka za nápad.😊🥰

amelia89
27. nov 2022

hummus a nakrajana zelenina, z listkoveho cesta sa toho da vela vymysliet na sladko aj na slano

deti95060810
27. nov 2022

@amelia89 v lístkovom ceste je múky až až...

lesana25
27. nov 2022

Pozri fitgreenmind na instáči

marianarem
27. nov 2022

Existuju vselijake strukovinove a zeleninove chipsy.

matovicova
27. nov 2022

Nátierky od luntera sú vegánske všetky: najlepšie sú mexická a škvarkova

amelia89
27. nov 2022

@deti95060810 ano ano jasne ze ano ja na mojej bezmliecnej diete som myslela na mlieko nie je muku takze chyba pardon.
je aj bezlepkove ale to nekupi v kazdom obchode 🙂

tenerifka
27. nov 2022

A kedy ma ta navsteva prist? Spytaj sa dopredu, ci jedia lepok alebo nie, su aj rozne bezlepkove tycinky/chlebiky/krekry, a k tomu uz spominany hummus alebo guacamole, oboje kupis uz hotove

veselo_neveselo
27. nov 2022

Ked su vegani, tak nakrajanu zeleninku (mrkva, uhorka, paprika, stonkovy zeler, ale aj ruzicky brokolice, k tomu tapenady, humus, cviklovy humus, guacamole, salsu, pripadne kupene dipy (ale tie nemusia byt dobre), olivy, rozne oriesky, susene ovocie. Spravila by som mozno aj foccacciu s rajcinami (bud omackou, alebo susenymi rajcinami). Pecene sladke zemiaky ako hranolky. Zemiakove placky s cuketou. Falafel.