Poraďte hrnce na varenie

mara30
11. jan 2022

ahojte maminky,
plánujem si kúpiť nové hrnce a neviem, ktoré sú dobré? či nerezové alebo hrnce s mramorovým povrchom?
resp.akú máte skúsenosť vy? ďakujem za odpoveď

mauduska
11. jan 2022

ja mám rada smalt 🙂

katren
11. jan 2022

za mna nerez, uz ziaden teflon ani nic podobne.....a kedze aj kvaskujem, chcela som aj s nerezovymu uchami, nech mozem aj do rury supnut....takze mam Tefal Duetto, nie Duetto+....a su na plyn, elektro, sklokeramiku aj indukciu.....co si viac priat.....
spis si svoje podmienky a podla toho vyberaj.....

marca12
11. jan 2022

Prve som mala smaltovane,nebola som spokojna. Potom som kupila v tescome nerezove home profi,na tie nedam dopustit. Tie maju aj pokrievky nerezove,nechcela som sklenene. Mam jeden aj s tym mramorovym povrchom (granitovy) , ale tie nerezenove su najlepsie. Maju sendvicove dno,na vsetky typy sporakov a mnoho inych vyhod. Su drahsie,ale stoji to za tu cenu. Mas ich uz navzdy

hugob
11. jan 2022

Tiež sa chystám kúpiť si nový riad - hrnce, tak som trochu guglila a našla som článok ktoré hrnce prepúšťajú do jedla toxíny a naopak, ktoré sú nezávadné. Medzi nevhodné patria keramické s obsahom olova, hliníkové, medené, teflonové, nerezové stainless Steel a medzi nezávadné liatinové, nehrdzavejúcej oceľ typu T304, Xtrema keramika a sklenené.

syslik81
11. jan 2022

mam tescomu nerezove a su skvele ..

25daniela
11. jan 2022

Tiež mám tescomu home profi a tiež tescomu tulip a symphony s ručkami, čo sa mi rozpadávajú, tak sú bez ručiek. Neake dva roky dozadu som dokupovala najväčší z home profi. Za mňa super a na celý život.

marianarem
11. jan 2022

@mara30 Ja som si najviac oblubila Tescoma President Stone a i-Premium Stone. Postupne vymienam vsetko za ne.

marica61
11. jan 2022

@mara30 Tescoma Prezident.

monicka144
12. jan 2022

Vieš čo nám sa celkom osvedčili Delimano 🙂

ja123456789
12. jan 2022

Mam aj smaltove aj berezove aj kamennym povrchom a s tymi som najspokojnejsia, su sice drahsie ale nepripecies ich ani ked sa na hlavu postavis a pri 3 detoch ked musis stalevodbiehat je to nezaplatenie

iva256
29. apr 2024

@hugob aké hrnce ste napokon zvolili? Zaoberám sa tým už možno týždeň, prečítala kopec článkov, fór a stále som sa nerozhodla pre konkrétny typ.