Poraďte dobré jedlo

14. máj 2021

Dievčatá poraďte mi nejaké jedlá, recepty.
Určite jedlo môžem jesť deň, dva max tri dni a potom ma z neho napína.
Asi sa budem musieť naučiť každú kuchyňu sveta alebo do 9 mesiaca zomriem hladom.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
14. máj 2021

@viestta ahoj ďakujem. Chcela som skôr tip od nejakej tehulky, ktorej toto robí taktiež problém tak či nejaký nápad na nejaké jedlo jednoduché.

meredithh
14. máj 2021

ak si tehotna, tak bohuzial ta to este chvilu potrapi taketo vykyvy a zmeny, musis skusat, hladat, nevieme co vsetko si uz jedla a robilo ti zle, mne osobne suche veci robili dobre, sucha ryza, zemiaky, cestoviny, polievocky :D

autor
14. máj 2021

@meredithh no áno tiež len takéto veci, ale veď takto sa nedá žiť 😀
Potom celý deň nemám silu, len ležím v posteli, nič nejem potom len chudnem. ☹️

meredithh
14. máj 2021

neviem v kolkom si tyzdni, ale neboj sa, chute este pridu :P a babatko si vezme co mu treba, na to nezabudaj, pokial nezvracias niekolkokrat denne a nevies prijimat tekutiny, treba to len pretrpiet, vela zien schudne, ja som tiez schudla v uvode, potom mi zacalo chutit, ale kadejake traviace problemy zhora zdola trvaju prakticky do konca, su horsie a lepsie dni, mam porod o par dni

number19
14. máj 2021

Ja som bola vacsinu tehotenstva na hranolkach, kapustovych fliackoch (???), alebo vajcovych haluskach/cestovinach. Mala som strasne chute na kyslu fazulovu polievku a vobec mi neslo maso. To moje oblubene.
Prve 4 mesiace mi bolo velmi zle, boli sme na dovolenke a jedine co som z tych uzasnych bufetov bola schopna zjest boli tie hranolky, alebo toast s maslom a vajcom na hnilicku (! pozor nie na tvrdo 🙄)... celkovo som bola vysadena na uhlohydraty...cestoviny, zemiaky, pecivo.

autor
14. máj 2021

@number19 ja mäso tiež ani cítiť nemôžem ani vidieť... 😀Pritom milujem slaninu a všetko nezdravé ☹️

patrishapat
16. máj 2021

Tak ja som tehotenstvo prežila na suchom rožku, max so syrom a kakau 😐 nič iné som nemohla, 6x za deň grcala, muž ani chladničku nemohol otvárať lebo som hneď letela vracať. Prezijes na hocicom neboj 😀 ťažko radiť tehotnej, každá môže iné, každej vadí iný pach 🤷 treba skúšať