Poradíte mi studené obedy?

6. jún 2024

Ahojte, muž robí momentálne na takom mieste že nemá kde chodiť na obedy, tak si nosí z domu, nemá k dispozícii mikrovlnku poradíte mi nejaké sýte studené obedy? Mám pocit že stále robím to isté, cestovinovy šalát, tuniakovy šalát, zeleninové šaláty na všetky spôsoby, zapekané tortily a už neviem čo ďalej také aby sa to dalo zjesť aj studené
Ďakujem za typy

annamaria4
6. jún 2024

Nie je mozne nejak si tam tu mikrovlnku zadovazit? My sme si tak v starej praci tiez kupili s kolegynami, sme sa zlozili po par eur. Lebo vsak to take studene obedy, to nechuti stale ani a objednavat si kazdy den obed, to zase nechuti mojej penazenke 😀

autor
6. jún 2024

@annamaria4 robi bagristu a teraz sú v potoku úplne mimo za obcami takže nedá sa, budú tam robiť asi dva mesiace

reddflowerlife
6. jún 2024

Viem ze su take dozy na jedlo ktore udrziavaju teplo + da sa aj nabijackou v aute napr zohriat ta doza

marisella2905
6. jún 2024

Asi si vymenovala všetko čo sa dá jesť za studena. Už len nejaké toasty a bagety. Napadli ma ešte termo misky. Len neviem ako dlho v nich vydrží byť jedlo teplé 🤔

h2
6. jún 2024

Okrem toho, čo si už napísala, obložené bagety, alebo chleby, s tým, že teplé jedlo si dá po práci doma.
Ďalšia možnosť je kúpiť termosku na jedlo a zabaliť mu to tam horúce. Nie každé jedlo je na toto vhodné, ale je ich celkom dosť.

martul
6. jún 2024

@annamaria4 jasné, napríklad do lesa ak je lesník uplne v pohode si pripojí mikrovlnku.

martul
6. jún 2024

existujú termosky, čo sa nabíjajú ako telefóny v aute, pekne si to prihreje.

autor
6. jún 2024

Tie dózy sú dobrý nápad ďakujem že nám to skôr nenapadlo

hiro
6. jún 2024

Studene obedy? To je hadam kazdy ktory nie je zohriaty, nie?
"a už neviem čo ďalej také aby sa to dalo zjesť aj studené"
Ja ak si donesiem jedlo z domu tak ho jem ake je. Ani ma to nenapadne ohrievat. Na co? Vsak je to stale to iste jedlo, chuti rovnako, zjest sa da rovnako len raz je pri izbovej telote a raz zohriate.

andrejkaa26
6. jún 2024

ja by som to riesila urcite tak ze by som si kupila dobry termo obal ci misku co drzi teplotu, rano si klasicke varene jedlo prihriala a dala do toho obalu, urcite by to vydrzalo do obeda aspon minimalne vlazne,.. ono kedysi sa robili aj take smakocinky ze klasika rezen medzi chleba a slo sa na vylet na cely den:D ja osobne studeny rezen nemam vobec problem zjest:D ..ale teda urcite by som sla tou cestou ze termo obedar, aj na polievky su take

annamaria4
6. jún 2024

@martul Ano, uz som sa docitala, ze robi vonku mimo. Nemohla som vediet 😉

hugigugin
6. jún 2024

Sbit termoska a thermos termoska na jedlo. Držia velmi dlho. Ja si nosim polievku hustu v tom. A existuje aj obedar do auto zásuvky. Drží teplo.

0silvia0
6. jún 2024

môj muž robí vonku v exteriéri xy rokov, dokonca v zahraničí, a xy rokov si urobí 1 žemlu/bagetu na desiatu, 2 žemle/bagety na obed, k tomu si zoberie zeleninu, ovocie. Teplé jedlo konzumuje na byte po práci.

sendy1977
6. jún 2024

termosky kúp tie kvalitne ako píše
@hugigugin lebo v tých lacnejších nevydrží jedlo teple.

madeincssr
6. jún 2024

Este sa daju zjest aj studene (zabalit do alobalu): palacinky na sladko ci na slano, zemiakove placky, doma v kontaktnom grile zapecene tousty. Dalej oblozene chlebiky, vajicka natvrdo.

akinomel
6. jún 2024

Skúste aj takto...https://www.mall.sk/termoboxy-termomisy/camry-v...
Existuje viac druhov, v aute si prihreje

tarvika
6. jún 2024

kludne aj rezne napriklad, alebo nejake fasirky s dresingom, k tomu salat alebo chlieb. este ma napada nejaky studeny kolac, quiche, napriklad s kozim syrom, porom a brusnicami, ale kludne aj s mletym masom a paradajkami, to je vyborne studene.

vyrovnanaosoba
6. jún 2024

Môj ma rad plnenu kapustu, aj keď jeme doma, on chce studenú. Rezne, s chlebom.
Ryžový nákyp.
A keď ide večer na izbu, kde má mikrovlnku, tak si dá večeru teplú.

h2
6. jún 2024

@tarvika Teraz som si predstavila bagristu niekde v potoku uprostred divočiny, ako si v tom bagri vybalí quiche s kozím syrom a brusnicami... 😂

tarvika
6. jún 2024

@h2 vsak to je take prirodne :D same dobre veci :D

autor
6. jún 2024

@h2 tak jemu chutia takéto veci viac ako rezeň 😃 takže je to fajn nápad
Ďakujem vám za odpovede

zuzinka888
6. jún 2024

Mna naoadli tiez fasirky, rezne a zemisky oecene v rure- tie su dobre aj studene a francuzke zemiaky- tie bezne manzel chodi vyzierat priamo z chladnicky( a samozrdjme necha prazdnu misu+ dva zamiaky, aby sa nepovedalo) alebo este doma upecena klobsska, jaternica- tiez casto zjeme len tak do ruky aj studene.

janickacrazy
6. jún 2024

@h2 a príde medveď 🐻

salamistka
6. jún 2024

ja si tiež málokedy zohrievam v práci obed, ale asi hodinu pred tým, ako si ho dám, vyberiem z chladničky a nechám "zohriať" pri izbovej teplote

4stanka4
6. jún 2024

Ja robievam kysnuty slaný bryndzovy kolac, poprípade nejake kapustove plnene osuchy

revikat
6. jún 2024

Moja mamka robí domáce zavárané mäso, je super nastudeno s kyslou uhorkou a chlebíkom: https://varecha.pravda.sk/recepty/zavarane-pece...
Možno ešte môžete skúsiť urobiť do skla domáce utopence, tie sa síce marinujú dlhšie, ale chlapi to milujú 😀

svetlonos
6. jún 2024

@marisella2905
do obeda určite. Kamoska tak balí obedy detom do školy.

jaja20
6. jún 2024

Aj žemľovka alebo krupicovy nákyp poliaty šťavou sa dá zjesť studený.
Prípadne dolky/lievance s ovocím.

joesvk
6. jún 2024

V lete mi nevadí, že nemám varené jedlo teplé. Tak by som tiež dala uvarené do dózy-rizito,ryžu s pečeným stehom akebo krídelkami alebo fašírky ,karfiol, rezne so zemiakmi .Aj plnená paprika aj plnená kapusta mi chutia viac studené.

tesi56
7. jún 2024

Aj placky, pizzu, alebo také zavreté pizze robievam na cesty