Pokazený trojobal na rezni

29. júl 2024

Ahojte, práve som zjedla dva menšie rezne ale pri tom poslednom sa mi zdalo že trojobal že už mazľavý a skazený… samozrejme som ďalej nejedla
Mäso nesmrdelo práveže vonalo. Mohlo to nejak uškodiť bábätku? Som 16tt
Ďakujem za odpovede

januska12323
29. júl 2024

Nebolo to len rozmočené od oleja?

autor
29. júl 2024

@januska12323 skôr sa mi zdalo už skazené

autor
29. júl 2024

@januska12323 rezne som robila včera ale zaspala som a nedala do chladu

cacianka
29. júl 2024

Žalúdočná kyselina spáli všetko nežiaduce,

deborahzelenkava
29. júl 2024

Tie rezne si robila vcera okolo obeda a doteraz neboli v chlade,cize to si jedla maso ktore bolo mimo chladnicky v tomto teple zhruba 32-36hodin?To co ti napadlo za blbost?
Uz rano, ked si prisla do kuchyne si ich mala zahodit a nie ich este konzumovat po celom dni

januska12323
29. júl 2024

Celý večer, noc a deň boli na linke? To kľudne mohlo byť pokazené ale veď uvidíš. Bábätku sa nič nestane len teba možno preženie.

autor
29. júl 2024

@deborahzelenkava keď ti mám pravdu povedať tak absolútne ma to nenapadlo … od rana som lietala hore dole a potom som prišla hladná a stalo sa.. Mäso vonalo a vôbec nesmrdelo a ráno som to hneď dala do chladničky
Samozrejme je to moja blbosť..

autor
29. júl 2024

@januska12323 ráno som ich dala hneď do chladničky.. ako vravím zaspala som :(
Mäso vonalo keď som išla jesť .. Nechcela som Vás pohoršiť, určite si budem dávať na toto väčší pozor ..

deborahzelenkava
29. júl 2024

Aj mne sa obcas stane,ze zabudnem dat do chladnicky alebo vecer zaspim kym je jedlo horuce,tak 3xza rok mozno.Ale ja uz vyhadzujem,hoci mi je luto.Mne raz tak zmazlaveli palacinky za noc,rano tak na sladko-plesnovo smrdeli,hoci nebolo nic vidno na nich.Odvtedy si davam pozor a ked raz za cas sa mi to stane,vyhadzujem.Nestoiji to za to.Mne tak raz za noc stihla skysnut aj zemiakova kasa.Na pohlad a vonu nic,ale bolo citit.Nabuduce vyhod a radsej si daj chleba s maslom,aj ked nie si tehotna.Maso je strasne nebezpecne.Maso a ryby v takom teple par hodin mimo chladnicky,a mozes si zarobit na paradnu hnacku,alebo aj horsie.To nie je sranda.

autor
29. júl 2024

@deborahzelenkava Určite si dám pozor nabudúce.. posledné dni som rozlietaná a aj sem tam som mysľou inde. Každopádne toto sa mi nestáva a práve keď som tehotná sa mi to stat muselo

marianarem
29. júl 2024

Ja som pre taketo pripady nosila so sebou zivocisne uhlie, ak mas, tak si daj. Mne sa veru v tehotenstve podarilo zjest aj polosurove skazene maso. V restike spravili cevapcici zo skazeneho, vnutri navyse neprepecene. Smrdelo mi, ale pripisovala som to tehotenskemu cuchu. Ale potom ochutnal aj manzel a bolo to proste pokazene. Nic sa nestalo, ale pre istotu som si dala to uhlie.

autor
29. júl 2024

@marianarem bohužiaľ nič take doma nemám .. už je to cca hodina a zatiaľ mi nič nieje

koniarova
29. júl 2024

Nič ti nebude. Choď kľudne spať. Bolo to vypražené, nie surové. Možno to ani pokazené nebolo a len sa ti to zdalo.

deti95060810
29. júl 2024

nič sa nestane...

libusak
30. júl 2024

Nic sa nestane. Skor by si sa pogrcala akoby sa otravila a teda aj drobca. Neboj ale radsej uz nejedz veci, kde hrozi, ze budu pokazene. Radsej to vyhod. Nestoji to za to