Plnka do Pavlovej

pavla013
1. sep 2021

Baby, ako mam urobiť plnku do Pavlovej chcem tam dať mascarpone, bielu čokoládu, smotanu na šľahanie a čo ešte alebo ako? Ešte som ju nepiekla, tak budem rada ak mi napíšete vaše skúsenosti. Ďakujem 🙂

simca06022011
1. sep 2021

Hod slahacku do mrazaku na hodku, pretrep sem tam... potom vyslahaj riadne, daj maskarpone, roztopenu coko a to aj staci. Ale to je taka klasicky plnka do torty :D k pavlovej nic viac, cukor ani nic netreba. KEd tak skor cerstve ovocie. AK sa ide podavat hned tak uplne staci vyslahat slahacku s maskarpone a ovocie dat, ani len ta cokolada tam byt nemusi. Ta torta je velmi sladka🙂

kkovacovak
1. sep 2021

@pavla013 ja by som spravila bez čokolády ako sa píše vyššie. Pavlova je sama o sebe sladká tak sa k nej hodí neutrálnejší krém alebo niečo do kysela. Mascarpone, šľahačka a osladila by som ho max ovocím. Keď robím tak len takto lebo práve vyniknú jednotlivé chute. S citrónom alebo limetkou je to tiež fajn. Alebo kombinácia kokos v kréme a ananás na vrch.

simca06022011
1. sep 2021

No inak ja milujem do Pavlovej krem z horkej cokolady ale netuším ako ho robia 😂

henrikir
2. sep 2021

toto je aka parada. uz som tu nasla recept na minipavlovky a rovno teraz aj na plnku :D

pavla013
autor
2. sep 2021

@pavla013 baby ďakujem, ale chcela by som zamiešať aj tu bielu čokoládu, len by som chcela vaše postupy ako to robite 😃

kkovacovak
2. sep 2021

@pavla013 ak tam chceš dať tú čokoládu tak z nej sprav ganache. Na 200ml šľahačky 200g čokolády. Roztopiť a nechať zatuhnúť potom prišlahať k mascarpone.