Plnené kuracie prsia

12. nov 2023

Prosím vás ako najlepšie urobim pkp? Viem že vyklepat mäso, pokorenit, syr, šunka, zrolovat. Ale potom dať ešte niečo navrch a najlepšie piecť v rúre na oleji? 😀

lindous
12. nov 2023

Pkp, to už je aká skratka 😂 ja plním šunka a syr, niekedy ku tomu špenát, niekedy sušenú rajčinu, atď. proste čo je doma... potriem trochu horčicou, sprudka opečiem na panvici s cenakom, len rýchlo z každej strany, aby sa zatiahli a dám zapiecť do rúry 🙂

autor
12. nov 2023

@lindous 🤣 👍

ella1234
12. nov 2023

Pre nás najlepší recept ... Trosku osolit, dat platok šunky a syra a kusok susenej rajciny, zabaliť, prepichnúť sparatkami nech to drží, do múky dat lyžičku kari korenia a v takejto kari múke obalit mäso, sprudka osmazit na panvici a nasledne preložiť do truby, do vypeku z mäsa dat smotanu, kari korenie, soľ nechat prevriet a ku koncu pečenia zaliať mäso ešte touto omáčkou.

kvadrinkaaa
12. nov 2023

Ja napr plním aj plátkovou slaninkou, syrom a sušenými slivkami. Zamotam, osolím, okorenim a dam po alobal do trúby.

vanilkovazmrzka
13. nov 2023

sshv a zzu

syslik81
13. nov 2023

napln cim chces a ja ro potom este obtocim slaninou a dam tak zapiect ...

zuzanna33
13. nov 2023

Ja mám rada kombináciu mozzarella, paradajky sušené, špenát... soľ korenie zrolujem na rozpálenom oleji zatiahnem a dám piecť. Pridám maslo cesnak môže sa aj nastrúhaný syr+smotana podľa chuti