Plienky na plienkovú "tortu".

kaia111
12. júl 2019

Ahojte, budem vyrábať plienkovú tortu na krstiny, ale zaujíma ma, či sa na trhu dajú zohnať aj detské "pampersky" bez potlače, nech tam nie sú rôzne obrázky, aby to nebol jeden veľký farebný cirkus... Ďakujem 🙂

kathhii
12. júl 2019

Ved ich stoč tak,aby boli tým bielym... Celá plienka nie je potlacená, len lemy pri brusku a niektoré majú potac aj pri leme na chrbte, takze ked ich stocis, tak budes mat biele vsetky a je jedno aka to bude znacka...

darinb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika3136
12. júl 2019

Vôbec to nie je vidno
A to sme mali tortu aj s Dada, z Pampers a aj Lupilu. Stoč ich do rolky ako toaletný papier, zagumičkuj si to a bude sa ti s tým oveľa lepšie pracovať. Previažeš stuhou a wualaaa hotovo

lubik87
12. júl 2019

Presne ako píšu baby stoč alebo naskladaj spodnou časťou . A rada nás zlato nerob to z 0/1 veľkosti ale aspoň z 2 pretože každá mama ma na začiatok už nejaké zásoby tak nech využije 🙂 ja som napr robila aj s hackovanou dekou a mojkacom s menom .v tvare motorky 🙂

nika3136
12. júl 2019

Neviem či niečo uvidíš, ale pribalili nám tam rôzne veci - hračky, cumlíky, pyžamko...

kaia111
autor
12. júl 2019

Ďakujem za pomoc baby❤️Snáď dačo vymyslím😊

jamatkaroka
12. júl 2019

Molex majú minimálnu potlač (len prúžok hore) a tuším aj Babylove Nature. Ja osobne by som radšej použila takéto plienky bez parfémov, je väčšia pravdepodobnosť že bábätku sadnú.

nikushka1616
2. aug 2019

Ahojte ja som skúšala takúto bol to darček pre kamoskinho synčeka