Parný viacvrstvový hrniec

korinka27
15. apr 2012

Chcem sa poradiť-mate skusenost vo vareni v parnom hrnci.Da sa v nom uvariť chutne masko?urcite bude zdravsie lebo to potrebujem.ale ci je chutne a po pripade aj dake receptiky.Dakujem.

kohutovci
23. apr 2012

@korinka27 ahoj.. ako si pokrocila vo vareni v paraku? my sme ho pred par dnami kupili.. aby som v nom pripravovala malej zeleninku a masko.. skusala som v nom robit pre nas zatial len zemiaky a karfiol. Napriek tomu, ze som do sitka na koreniny dala aj sol.. aj kopor.. nejako som to na chuti nepostrehla 😖

korinka27
autor
23. apr 2012

Ahoj uz ho mam 2 tyzdne a Ja som spokojna pretoze mam dietu koli zápalu hrubeho creva..takze ja teraz nesmiem korenit vsetko len tak ľahko a kopec zeleniny-takze mne to chuti a zelenina ako zerel mrkva,cibula,brokolica cuketa teivica-ta ich chut
je podla mňa skvela.
Robila som aj kuracie maso,ktevety mrazene,kapra-masko som trochu osolila q ovegetila ,treba skusat ako to chuti.No pre drobca si myslim ze to je super-zvikne si na jedinecne chute.Lebo ked varis zeoeninu vo vode vsetko chytí rovnaky nadych.môj nazor.

korinka27
autor
24. apr 2012

@kohutovci tak ako sa vari?zeleninka je skvelá.este stále som neskusala ryzu.

kohutovci
24. apr 2012

@korinka27 varila som v nom iba jeden krat... neviem ako tu varenu zeleninu nakombinovat do nasho jedalnicka.. k comu to podavat.. asi je to sila zvyku.. dufam, ze ked zacnem robit malej prve prikmy tak sa to rozbehne.. lebo zatial u nas nema velke vyuzitie

korinka27
autor
24. apr 2012

@kohutovci na varecha.sk je samostatná kolonka rceptov-parny hrniec. Mám manželov tablet a nejde mi to tu označiť a skopirovat...skús sa na to pozriet,teraz som to nasla je tam vselico.

kohutovci
25. apr 2012

@korinka27 dakujem 🙂