Ochutený jogurt ročné dieťa

2. jún 2024

Mamky davali ste rocnemu dietatu ochuteny jogurt ?

beata_k
2. jún 2024

Obcas. Ale tu ta zakopu pod ciernu zem, ze rocnemu davas cukor 😱

jankaalaci
2. jún 2024

Ja som dávala od 8. mesiacov

luccija
2. jún 2024

Vyskúšaj do dobrého bieleho dať nakrájané nektarinky, kiwi, jahody, škoricový cukor, kokos niečo primerane veku.Samozrejme nič nepokazís ochuteným smotanovým

petronellla87
2. jún 2024

Áno

zuzanockamt
2. jún 2024

Áno.

hederamonstera
2. jún 2024

Nie, nevidela som dovod, ked mu chutil cisty biely
Ale nevidim na tom nic co by mu ublizilo

poslednepogo
2. jún 2024

Áno,dala som aj 10 mesačnému keď sme nemali doma iný

iwesska
2. jún 2024

Ano,s co najcistejsim zlozenim, alebo som vymiesala biely s bananom,ci vyzivou.

henka123123
2. jún 2024

Od zaciatku jedli ochutene

titla
2. jún 2024

Nie, kedze jedol klasicky biely nevidela som dvovod, aby si zvykal na sladke.

klip0
2. jún 2024

Nedávala som a nedávam doteraz (bude mať 2,5r). Chuti jej biely. Aj ja jem len biely jogurt, ochutený beriem ako sladkosť nie ako jogurt

lucia13022023
2. jún 2024

Môj je čistý biely, veľmi mu chutí. Raz som nemala doma biely, dala som ochutený a nechcel ho, vypluval ho. Ešte asi raz som skúšala ochutený a dal si asi lyžičku, čiže mu to nechuti. Keby ho zje, na striedačku s bielym by mi to nerobilo problém.

larena
2. jún 2024

Ja nedavam vôbec..dávam jej normalne biely a do toho dám ovocnú kapsičku alebo nejaké jablkové pyré atď..tie ochutené jogurty sú sladké aj pre mňa😀ale zas myslim ze žiadna tragedia ak občas dáš

zuzuliennka1
2. jún 2024

nie, lebo ani mne samej tie jogurty nechutia. najlepsie su take, co maju tu ovocnu zlozku naspodku a zmiesa sa to. ale zas na to mi staci biely jogurt a dzem, a este to vyjde aj lacnejsie, alebo ovocna kapsicka a zmiesat.

nevenka
2. jún 2024

Stvrtemu dietatu uz ano, videla, ze 3 rocny surodenec take papa, tak mi vytahovala z chladnicky a nedaj, to mi bolo blbe. Tak uz papala, ale striedam s bielym.

k47
2. jún 2024

Moja by sa z tych pridavnych latok vyhadzala 🤷‍♀️. Ale biely na rada.

svetlonos
2. jún 2024

Ahoj,
kludne daj pokial nie casto. Starsi ma 4 jedáva biely ale aj sladké. Najradšej od ocka s lentilkami 🙈
Mladší 10 mesiacom, ja hladná s vanilkovým jogurtom, on ta nenechá najest a chce všetko čo my. Dala som mu trochu na lyžičku ake inak ich nemusi. Aj pri bielom sa tvári kislo 😁. Keby nemám iný, dám aj sladký ale určite by som pribinacikov nezaradil do pravidelnej stravy. To tiež deklaruje ako sladkost.
Pri prvom je to super bio eko, pri druhom už zaujimavsie 😀

len_nig
2. jún 2024

Nie.

kaca222
2. jún 2024

Nie, kupujeme aj nám iba biele jogurty. Je to plné cukru, keď chceme ochutený, nakrájam doňho ovocie alebo dám lyžičku výživy

matkahelka
2. jún 2024

moja ma 2.5 roka a este iny ako biely nejedla. uprimne, nevidim zmysel v tom, preco by som jej to mala menit, ked jej biele jogurty chutia a zje aj 2 na posedenie

angeli121212
2. jún 2024

Dala som malemu keď mal niečo vyše roka aj to len vtedy keď som ho jedla ja a ochutnal jednu dve lyžičky ale primárne kupujeme len biele a jedáva len biele lebo mu chutia