Nepečený cheesecake

scacchi
4. okt 2021

Dievcata, co davate vy ? Idem robit prvy x niekde v receptoch je mascarpone, inde tvaroh alebo slahacka... 🤔 alebo ak mate nejaky top recept na cheesecake s lesnym ovocim sem s nim 🙏

miadi
4. okt 2021

@scacchi Philadelphia cheese a kysla smotana.

uzivatelka1113
4. okt 2021

S čím len chces v podstate 😀 ja mám najradšej tvaroh, mascarpone a rozpustná biela čokoláda.. s kyslou smotanou to podľa mňa už také chutné nie je

gubcikova
4. okt 2021

Robím mascarpone,alebo šľahačka+biela čokoláda

ivkazba
4. okt 2021

@scacchi záleží či chceš robiť naozaj cheesecake alebo niečo podobné. Ak cheesecake, tak ako píše miadi, syr philadelphia alebo nejaký iný podobný krémový syr. Do cheesecaku nejde ani tvaroh ani šľahačka.

nikha2809
4. okt 2021

Suhlasim s babmi vyssie original s philadelphiou ale na slovensku volaju aj tvarohovy kolac chceesecake.

miadi
4. okt 2021

Kysla smotana tam je len 2lyzicky polievkove a potom smotana-mlieko alebo slahackove...vyskusaj Mne to velmi chutilo akurat som v noci dumala ze si zas urobim ibaze uz nemam syr 🤪som robila cheesecake klasicky a minula ho aj zozrala vsetko 😅mnamko.musim objednat 😀

scacchi
autor
4. okt 2021

@miadi booozeeee mnaaaaaaam 🤣

scacchi
autor
4. okt 2021

@miadi ten link som otvorila preto ta reakcia pred tym 🤣🤣

miadi
4. okt 2021

@scacchi pochopila som 😄tie fotky 😍

domiklik
4. okt 2021

@scacchi originál cheesecake sa robí z philadelphie

beata_ra
5. okt 2021

Boze mnam, hned by som si dala 🙂 Ale klasika u nas je tvaroh a mascarpone 🙂

zuzuliennka1
5. okt 2021

@uzivatelka1113 treba skusit 🙂 ja robievam cheesecaky podla Klaudirimka a ona dava kyslu smotanu, su fantasticke, kazdy cheesecake od nej mi vzdy vysiel na 1

uzivatelka1113
5. okt 2021

@zuzuliennka1 skúšala som..ja netvrdím že nie sú chutné.. ale kombinácia mascarpone a tvaroh mi chutí viac

zuzuliennka1
5. okt 2021

@uzivatelka1113 no, ona prave tak dava, mascarpone - tvaroh - kysla smotana 🙂 nie asi vsade, ale niektore tak ma

nafka0483
5. okt 2021

@scacchi Ako uz pisu original je original.
Ja robim nieco na styl cheescaku - nepecenu verziu - podrvene bebe keksy (tmave alebo svetle) zmiesam s rozpustenym maslom a natlacim do formy. A na plnku - mascarpone, k tomu vylejem slahackovu smotanu a spolu slaham. Pridam rozpustenu cokoladu - bud horku, mliencu, alebo bielu a jemne zaslaham.

Tu plnku vies obmienat podla chuti - 1/2 tvaroh a 1/2 mascarpone, alebo zamenit za kyslu smotanu... moja mamka vzdy kombinuje podla toho co ma doma 🙂

roka84
5. okt 2021

@scacchi mne sa najviac osvedčilo - 1 mascarpone, 1 jemný krémový tvaroh, 1 šľahačkova smotana, roztopené biela čokoláda alebo práškový cukor podľa chuti

coochy
8. okt 2021

klaudi_rimka na instagrame, robim podla nej