Nenáročné recepty pre začiatočníkov

2. mar 2023

Ahojte....viete mi prosím poradiť jednoduché nenáročne recepty pre začiatočníkov na obedy? ďakujem

hankab
2. mar 2023

Tuniakove cestoviny - priprava max 30 minut
Dam si varit cestoviny (pouzivam penne) do slanej vody. 5-6 mensich zrelych (!) paradajok zalejem horucou vodou, po 3 minutach z nich zhodim supku a nakrajam nadrobno. Pozor, musia byt naozaj zrele, lebo ak nie su, pokazi to chut celeho jedla.
Na panvici jemne osmahnem 2 konzervy tuniaka, pridam nakrajane paradajky, ochutim bazalkou a kratko povarim. Nakoniec zmiesam zmes s cetovinami a pridam nastruhany syr.
U nas velmi oblubeny a rychly recept.

kp7333
2. mar 2023

jedla v rure - pecene maso, kura/stehna. k tomu ryza/zemiaky.

trema
2. mar 2023

Jednoduchsie je zadat do google "recepty pre zaciatocnikov" a citat

hiddenobject
2. mar 2023

Granadir. Uvaris zemiaky, cestoviny, na oleji oprazis cibulku, pridas papriku, osolis, pridas trosku vody zo zemiakov, zemiaky a uvarene cestoviny, zmiesas a hotovo 🙂 uhorka ku tomu

renirv
2. mar 2023

najjednoduchsie su asi ozaj take, ktore hodis na jednej plech a robis to pekne vsetko naraz spolu :D zemiaky, nejake maso, zeleninka. je to chutne, rychle, nemas s tym vela roboty a ani vela riadu :D ale takychto receptov je fakt milion, asi sa ti nechce googlit, ale presny recept na to nemam :D

autor
4. mar 2023

@trema vy sa naučte čítať s porozumením...ja som myslela recepty s ktorými skusenejšie gazdinky začínali a maju ochotu poradiť...takže ak mi nemate čo ine poradiť môžte isť pekne hrať dôlezitu dakde do inej diskusie pekny deň

kp7333
5. mar 2023

ja som zacinala s jedlami ako okorenene maso opecene na panvici alebo napr. pecene kura. Su to jedla z kategorie "bez roboty", ktore varim casto popri praci z domu. K tomu som neskor pridala kuracie sote na rozne sposoby, dusene maso, polievky a rozne bezmasite pokrmy (tie su spravidla pracnejsie, ak neratam cestoviny z polotovaru). Neviem, k akym jedlam inklinujes, takze tazko radit konkretne.