Nemáte recept na jablkový IKEA koláč s karamelom?

24. júl 2024

Máte niekto recept na jablkový IKEA koláč s karamelom? Ďakujem

sissy27
24. júl 2024

Ano, nech sa paci - nakracas do najblizsej predajne Metro a zoberies si ho z mraziaceho boxu, tak ako aj dalsie co maju v ponuke. Nemas za co. A nie, fakt to nepecu v ikea, vsetko su to polotovary (aj gulky, kasa, omacka…).

autor
25. júl 2024

@yvanielka ďakujem ❤️
@sissy27 ďakujem, ale chcem recept na ten typ koláča a nie kupovaný...

sissy27
25. júl 2024

Citujem: “ Máte niekto recept na jablkový IKEA koláč s karamelom? ” nie na typ kolaca ako maju v ikea…
Recept na podobny si si hadam vedela aj sama vygooglit 😏

autor
25. júl 2024

@sissy27 bože aká si arogantná.... Len aby si si do niekoho musela kopnúť a skritizovať, logicky keby chcem kupovaný koláč tak si ho kupujem a nepýtam sa na recept... Zase odveci komentár, len aby si si asi niečo dokázala... Maj sa pekne, nemám záujem diskutovať s ľuďmi ako si ty ani mať s nimi nič spoločné

sissy27
25. júl 2024

Arogantna? Lebo som odpovedala PRESNE na to, co si sa opytala? No dobre 😃
Nabuduce mozno staci polozit spravne otazku a nemusis sa rozculovat, ze niekto odpovedal na tvoju otazku hoci si chcela vlastne nieco ine 🙃

autor
25. júl 2024

@sissy27 takže si mi poslala recept? :D tak si odpovedala na otázku? Že cítiš potrebu za každú cenu rýpať, hoci som ti prvýkrát slušne odpísala a to som teda ozaj ti nemala vôbec začo poďakovať? Zamysli sa aj ty nad svojími komentármi, zjavne máš veľa času

sissy27
25. júl 2024

Ano, mam dost casu, aky s tym mas problem? 😃 obavam sa, ze presny recept na ikea kolac si vyrobca strazi 😜 ale urcite sa da napodobnit alebo mozno urobit aj lepsi, tak drzim palce, lebo ten cukor ocividne potrebujes, nech nie si taka podrazdena 🫶

aevisi
26. júl 2024

@sissy27 už len to, že niekto napíše, že chce "recept", podľa mňa znamená, že chce "recept" a nie polotovar z Metra. Čítaj s porozumením a predídeš zbytočnej diskusii.

h2
26. júl 2024

@sissy27 Nie, sklamem ťa, ale neodpovedala si jej PRESNE na to, na čo sa autorka pýtala, lebo chcela recept. A ten si jej nedala.

lenka567899
26. júl 2024

@sissy27 máš krámy?

autor
26. júl 2024

@aevisi @h2 @lenka567899 ďakujem 💗