Nealko vaječný likér bez vajec

margie123
9. nov 2022

Nemate niekto prosim recept na nealko vajecny liker bez vajec?
Dakujem

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
9. nov 2022

Suhlasim, ved to je len cukrova salko voda bez alkoholu a bez vajec 🙄

h2
9. nov 2022

Nealko vaječný likér bez vajec už nie je vaječný likér. Ani vaječný, ani likér.

akinomel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aduskatt
9. nov 2022

@akinomel chce bez vajec

akinomel
9. nov 2022

@aduskatt joj, nevsimla som si, pardon

stanulienkat
9. nov 2022

Sirupova voda.

aduskatt
9. nov 2022

@akinomel nič sa nedeje🙂

oli18
9. nov 2022

Keď to má byť nealko, tak má byť bez alkoholu. Vajcia tomu nevadia predsa.

viestta
9. nov 2022

Však zaslahat do šálka vanilkový extrakt, trosku žltej farby a rozried prevarenou vodou. Nebude to ani vaječný, ani likér, ale vyzerať sa to bude rovnako

anicka176
9. nov 2022

@margie123 skôr možno vanilkový, čokoládový, kávový alebo karamelový alebo aj tento http://www.milluji.cz/2020/12/03/nealko-baileys...

kiki68
9. nov 2022

Salko daj dokopy s rumovou aromou, skoricou, klincekmi, trosku pomarancovej stavy, prevar to a hotovo. Do 2 dni by som to ale radsej aj skonzumovala.

lulaby1982
9. nov 2022

@margie123 Detské šampanské 🥂, ja si robím nas um,žiadna Kuba ani Havana, a Salko a žiadne vajíčka ,zmixujem a nalievam a nalievam až pod obraz boží.

Podľa mňa nealko Salko ,veľa , umova aroma mlieko ,len to bude husté , ten im tam pasuje ,ako vianočný 13 dôchodok pre dôchodcov .Vanilka cuker bych nedávala,to by bola divočina,ani klinceky,to je nejaký punč nepodareny.

dilino
9. nov 2022

vaječný liker bez vajec ved to má v názve.

caroline_
9. nov 2022

@margie123 chut a vona vajec sa da nahradit ciernou solou,len to netreba prehnat

mamutka
9. nov 2022

@margie123 to je presne niečo ako drevené zeliezko z umelej hmoty 😅 ale aj ja by som brala, keby taky existoval 😊

yvanielka
9. nov 2022
petamich
9. nov 2022

kamoska je veganka a robi si taky 🙂 dava tam nejaku sol, ktora chuti uplne ako vajcia, spytam sa jej na recept a zajtra napisem

pinaofina
9. nov 2022

@margie123 https://www.dcerka.sk/vegan-vajecny-liker-tradi...
Inspirovat sa mozno tymto, aj ked to neni nealko, ale je tam pouzila cierna sol na aromu vajec, o ktorej pisu baby vyssie

maciatko79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maciatko79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
margie123
autor
10. nov 2022

@maciatko79 dakujem za pochopenie. ano, tiez nerozumiem niektorym komentarom. Bohuzial, niektori nechapu, ze ked sa inak neda, tak sa clovek snazi nejako vynajst. Skoda, lebo v Amerike som to vedela kupit hotove v obchode, na Slovensku take nic nie je a aj ked sa clovek opyta, dostane sprsku komentarov, o ktore ani neziadal.

margie123
autor
10. nov 2022

Dakujem tym, ktori mi aj poradili. Ostatni, verim, ze nikdy nic v receptoch nenahradzate, ze vsetky puncaky robite z puncu, a ze vase francuzske zemiaky su ozaj z francuzska. A verim ze podobne komentare mate vzdy aj v obchode ked prejde okolo police s nealko pivom, alebo nikdy nekupujete um lebo to nie je naozajstny rum.