Nápady na rýchlu zdravú večeru

20. apr 2024

Ahojte, dochádzajú mi už nápady na večere. Aký tip na rýchlu zdravú večeru máte ? 🙂

mamatroch
20. apr 2024

1. Chod - zvysky od obeda
2. Chod - odchod spat

🤣

minesasubu
20. apr 2024

Brokolicovy nakyp som robila včera
čerpan napady z https://www.fitrecepty.sk/recepty/obedy-a-vecere

luccija
20. apr 2024

Niekedy len ugrilujem syr halloumi, plesnivec a šalát
Tortillu, rizoto, tuniakovy šalát, omeletu so zeleninou

madeincssr
20. apr 2024

Akakolvek domaca natierka (na baze tvarohu, bryndze, masla...), cerstvy chlieb, zelenina a do krcahu kvalitny sypany caj. Alebo pecene zemiaky posypane celou rascou a kefir. Tousty plnene niecim, co mate radi. Domace zapekanky (z bagiet) so struhanym syrom (podla preferencii) a prip. na kusky nakrajanou sunkou v nom, k tomu urobit tzatziki.

levandula7
20. apr 2024

pita s hummusom a so zeleninou, cestovinový šalát s tuniakom (super sú cestoviny z červenej šošovice a ja používam vegan "tuniaka" od garden gourmet), gyros s tzatziki a zeleninou v tortille, zeleninové kari s tofu, polievky - buď krémové zeleninové, alebo miso polievka, cícerová omeleta s kimchi 🙂

mamamasama
20. apr 2024

U nas caprese dvakrat do tyzdna 🤣

luccija
20. apr 2024

@levandula7 ktoré sú to cestoviny?

levandula7
20. apr 2024

@luccija fusilli z červenej šošovice, ale majú aj hrachové alebo cícerové. kupujem v lidli, ale majú aj v kauflande, tescu, na rohlíku, v dmke.

michellemary
20. apr 2024

Ja mám rada Teryaki tofu od Luntera.

danyelia
20. apr 2024

Šalát či hotová šalátová zmes v sáčku, cherry paradajky, olivy, balkánsky syr, kuracie prsia vo vlastnej šťave alebo v oleji (z konzervy 😁) pomiešam, pokvapkám olivovým olejom a večera je na svete...

klotildabazarik
20. apr 2024

Ked tu tak pozeram tak najzdravsie bude nevecerat😂

osky
21. apr 2024

Ja casto udusim zeleninu ,mix.
Na to bud vajce,pripadne k tomu rybu,tofu...stukoviny alebo morcacie/kuracie prsia...osmahnut,alebo vsetko am len uparit,ci udusit
Skratka rychlovka.
Bud to zjeme len same,alebo urobim cestoviny,ci ryzu...

kristiii
21. apr 2024

@klotildabazarik čo konkrétne ti tu prišlo z tých tipov také nezdravé?

margotka17
22. apr 2024

Cestovinový CIK CAK so sladkou kapustou a cibuľkou mastene maslom. To je rýchle a chutné.