Na čo používate panenský olivový olej za studena lisovaný?

phoebee1
28. feb 2013

Ja mam z DMky

xenicka13
28. feb 2013

Do zeleninovych salatov 🙂

aurelkan
28. feb 2013

Ahoj, kedze je lisovany za studena tak pri ohrievani by stratil svoje benefity. Pouzivam do salatov, na cestoviny (uz vychladnute) a pod.... Ked som bola tehotna tak na brucho lebo v lekarni pytali nehorazne peniaze za kremy proti striam. Nemam ani jednu 🙂 A obcas kvapnem aj do kupela ale nenahradi to krem lebo olej neprenika do hlbsich vrstiev koze.... Uz ma nic nenapada 🙂

jfd
28. feb 2013

u toho z Dmky našli nejmíň pesticidů, takže ho dávám bábu do papání, do salátu, na špagety a jednou za měsíc si ho napatlám aji na xicht a pak sleduju, jak jsem zkrásněla 😎

jonas17
28. feb 2013

my do jedál, polievok uvarených, šalátov, na lyžici do pusy ( deti potrebujú zdravé tuky ) , na zábal na vlasy, miesto jedovatých krémov na opaľovanie, aj na bežné natieranie na telo, miesto masla na chlebík...

prasiatko30
1. mar 2013

Na vsetko iny olej ani nepouzivam

sisaha
1. mar 2013

ja som pouzivala do salatov, ale odkedy som vyskusala na salaty orechovy olej, tak som presedlala...neskutocne dobry...

simca06022011
1. mar 2013

vsade okrem prazenia, grilovanie... cize aj do jedla ked sa ide jest.. malej davam od mala trosku do zeleniny, alebo zemiakovej kase... salaty a cestoviny, to je klasika 🙂

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
carmella
1. mar 2013

ahoj ja ho pouzivam prakticky vsade .. do salatov, cestoviny atd .. Zila som v Taliansku a tam som sa ho naucila pouzivat a ovladam aj kvalitu oleja .. a mozem napisat ze ten z Dmky je o nicom.. Mne raz do mesiaca znamy Talian posiela kvalitny olivovy olej . aj ked platim 11 eur za liter ale neni nad kvalitu 🙂

irriss
1. mar 2013

Na vsechno 🙂
do vseho
ke vsemu
a
se vsim... 🙂