Môžem použiť margarín po záruke?

vilki
17. aug 2015

Baby pouzili by ste do kolaca margarin ktory je uz po zaruke? Asi nie vsak? Myslela som ze je este v zaruke, vsetko mam nachystane a bum... ☹

meluela
17. aug 2015

@vilki vsak to je taka umelina ze sa snad ani nema co pokazit 🙂
ak pisu ze minimalna doba trvanlivosti, tak uplne v pohode ak nema nejake zmeny farby/chute/vone.
pri masle je to predsalen trosku ine, ale pri margarine par dni hore/dolu podla mna tak vela nespravi

evittam
17. aug 2015

@vilki Prepac,ale taku sr..ku by som nekupila a nie este pouzila ani v zaruke.

hradnapani
17. aug 2015

pokial je svetly a nema tmavozlty povlak (oskrab nozom trochu navrchu a uvidis pripadny farebny rozdiel), tak v case velkej nudze by som ho pouzila. Ak je vsak zozltnuty, tak urcite nie.

milota164
17. aug 2015

s tou farbou je to pravda ak nema rozdielnu farbu tak je ok. par dni hore dole je naozaj jedno 🙂

pribinak
17. aug 2015

Koľko stojí ten margarín? 1,50 ci 2eura? Je to pre teba a tvoju rodinu tak vela, ze chces dat do koláča surovinu po spotrebe?
Navyše taka umelina ;(

prego81
17. aug 2015

Margarin by som nikdy ani nekupila 😠

bonaqa2013
17. aug 2015

ovoňaj, ak nepáchne plesňou - tak môžeš použiť.
Žienky a myslíte si že v cukrárňach a pekárňach používajú maslo? Veľký omyl.... 😀 😀 😀 😀

timea7
18. aug 2015

určite nie, pár centov mi nestojí za to, aby som niekomu privodila žalúdočné problémy.

ivanakal
18. aug 2015

Jezis sa tu idete z toho pokakat, ja som zvedava ci vsetky davate do kolacov normalne maslo (teraz nehovorim o zakuskoch). Ak nie je vela po zaruke mozes, ak sa ti na pohlad nezda podozrivy 🙂

gita17
18. aug 2015

ak to nedas do plnky, ale len do cesta (prepecie sa)tak je to uplne v pohode. Inak a pre hejterky, viete, ze Hera je margarin?

skoricaxx
18. aug 2015

otvor , ak nejavy niake vyrazme zmeny tak OK

misaelka
18. aug 2015

očuchaj popozeraj či nie je žluklé a ak nie použi 😉

mirage
18. aug 2015

Prave preto nekupujem zakusky v beznych cukrarnach, aj ked si davam piect, ziadam maslo - a ano - je to sakra citit. K otazke : Kludne by som ho pouzila, to vydrzi aj rok 😀

katyt
18. aug 2015

Keď už máš všetko nachystané, tak použi, ale inak by som nabudúce také nedávala, aj tak je to čistá umelina, nie, že ešte po záruke. Ja už margarín dosť dlho nekupujem, maslo vyjde omnoho lacnejšie. Keď je v akcii, tak si nakúpim aj 10 kusov, dám do mrazničky a potom pri pečení vždy len vytiahnem. Určite je to zdravšie a o chuti ani nehovorím.