Môžem mraziť langoše?

24. aug 2024

ja magor zohrievam byt lebo sak chut na langos :D
aleee...mam vela mozem ich mrazit uz take upecene?
dakujeeem

minenkak
24. aug 2024

Čoooi?

autor
24. aug 2024

@minenkak ze ich mam vela ci mozem dat na mrazak ci blbost.
zohrievam byt pri robeni langosov
zohrievam rozumej vonku je teplo a ja si byt este oteplujem,
ale mozem ich dat uz take hotove na mrazak?

minenkak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lentilka78
24. aug 2024

Prepáč ale píšeš ako hotentot.... Hotové do mraziaku asi nie.. Skôr cesto daj do chladničky a urob zbytok zajtra alebo v pondelok, č asto tak dávam a nič mu nie je

autor
24. aug 2024

@lentilka78 ok a napisala som to ako som citila. nic nie je na tom zle, snad som ta moc nepoburila. ked tu mozu 16 rocne dievcata pisat o penetracii a bat sa ci nie su tehu, tak snad nie je zakazane pisat ako chceme. 🙂 ci?

mimuska328
24. aug 2024

Normálny človek pochopi co si myslela a áno môžeš kľudne dat hotové do mrazničky ale do aspoň 2 sackou aby ti nenapachli od niečoho iného

autor
24. aug 2024

@mimuska328 dakujem tekne.
cesto som sa bala dat do chladu, lebo mi v tomto teple nadherne vykyslo. a toto co pises mi skor dava logiku.

minenkak
24. aug 2024

Veď ale písala si to úplne bez ľadu a skladu a dáva sa do mraziaka,ak chceš dať dnu a ak na mraziak vín položiť tak na mraziak,kto to má rozumieť tej hatlanine

autor
24. aug 2024

@minenkak ty si nenapisala o nic lepsie 😀 ale dik za tip.

mimuska328
24. aug 2024

Môžeš kľudne aj cesto si nechať v chladničke aspoň ja mam taky recept ze sa ma dat do chladničky a robiť až na druhý deň. Aj pizzu taliansku keď robím tak cesto mi kysne v chladničke a vydrží tam par dni v pohode

simsalabim
24. aug 2024

Daju sa hotove zmrazit, ja som take kupovala kedysi v Tescu. Iba sa potom chvilu v rure rozmrazili a boli super.

autor
24. aug 2024

@mimuska328 ok nabudude tak spravim

autor
24. aug 2024

@simsalabim dakujem

lukbe
24. aug 2024

Haha, aj ja si stále zahrievam byt😂😂😂. Každé dva dni pečiem chlieb a dnes buchty😋.

viestta
24. aug 2024

Ano, vyprazene mozes zmrazit. Este nie tak davno sa predavali, zial uz nie su.

petulda333
24. aug 2024

Ja som ta pochopila hned.a ano,mozes mrazit

pikachu999
29. aug 2024

@viestta v jednote som ich videla predávať

cukroska
24. sep 2024

úplne v pohode robím bežne ked mo ostane a keď nemám rýchlo navarené vytiahnem a sú super.