Mixér na príkrmy

3. máj 2023

Ahojte, chcela by som pripravovať domáce príkrmy a detské výživy a rada by som si bola istá že mi to dobre spoľahlivo premixuje aj tie najmenšie kúsky. Vedeli by ste mi odporučiť, hoci aj nie priamo určený pre bábätká, ale kvalitný mixér, ktorý sa mi postará o naozaj bezhrudkové mixovanie? Ďakujem

matkahelka
3. máj 2023

avent parny hrniec 2v1. super vecicka. napari a pomixuje v jednom. odporucam.

silvusias
3. máj 2023

Obyčajný ponorný mixér som používala, ten dobre rozmixoval. A zase tak dlho nebudeš mixovať úplne do hladka.

ecko80
3. máj 2023

Tiez som pouzivala na prikrmy obycajny ponorny tycovy mixer. Vyuzijem ho aj teraz bezne pri vareni.

autor
3. máj 2023

Ďakujem vám, tak ak stačí tyčový nebudem zbytočne vymýšľať blbosti a skúsim to s ním 😁

patka06
3. máj 2023

Obyčajný tyčový mixér úplne stači, Nemusí byť rozmixované na úplne hladkú kašu, dieťatko by si postupne malo s príkrmami postupne zvykať aj kúsky jedla.
Ja som roztláčala len vidličkou, žiadne mixovanie.

fineta
3. máj 2023

Tento: https://www.lidl.sk/p/silvercrest-tycovy-mixer-...

Najviac využívaný pomocník v kuchyni aj po skončení obdobia príkrmov... Poseká orechy, ovsené vločky rozomelie na prach, so všetkým si poradí. 😊

dino15
3. máj 2023

Ja by som zacala z ineho kraja, nemixovat, ale pucit vidličkou. Dieťa sa ukazkovo naučí jest a nebude mat problém do budúcna. Tiez som krutila hlavou, ked mi to dr. odporučila a teraz som vďačná za túto radu.

autor
3. máj 2023

@dino15 chcela by som bábätko učiť aj na úplne hladké textúry čo sa týka jedla, možno je to blbosť ale ak je čo i len drobná šanca že môžem predísť averzii na kašovité textúry rada by som to aspoň skúsila. Samozrejme budeme aj len pučiť vidličkou ale chcem skúsiť aj takto.

lorin29
7. máj 2023

Ja som taka rada ze som neminula peniaze na drahy mixér a naparovac a neviem co ešte 😄😄používala som tycovy mixér a všetko krásne do kasovita😄

zuzinka888
7. máj 2023

Tiez len ponorny, pouzivala som mozno 2 mesiace, potom stacila uz len vidlicka.