Mixér na príkrmy

marfa333
8. apr 2022

Ahojte, poraďte dobrý mixér na prikrmy, ktorý v pohode rozmixuje na kašu aj mäsko. Nemusí stáť 100€ skôr niečo lacnejšie.
Ďakujem 😊

petamich
8. apr 2022

ja mam Avent kupeny pod rukou a som maximalne spokojna, tu istu sluzbu spravi aj dobry ponorny alebo smoothie maker, vyhoda Aventu je, ze sa vsetko robi v jednej nadobe 🙂

nikpa
8. apr 2022

@marfa333 obyčajný ponorný mixér za 20€ ti v pohode rozmixuje aj mäso, aj zeleninu, aj ovocie. Odchovala som s takým dve deti 😄

zuzana2299
8. apr 2022

@marfa333 ja používam klasický ponorný mixér. Podľa môjho názoru si radšej peniaze odlož na niečo dôležitejšie. No je to na tebe.
Ja som si radšej kupila kvalitný parny hrniec Russel Hobbs.

dada0902
8. apr 2022

Aj ja mam len ponorný a tiež úplne stačí zeleninu mäsko robím v malom hrnci potom pomixujem

riskoh
8. apr 2022

Avent 2v 1 super vec,treba pozriet bazar,novy je drahsi

simca06022011
8. apr 2022

klasicky tycovy to spravi, zbytocne budes na par mesiacov riesit specialny mixer...

kkovacovak
8. apr 2022

@marfa333 kto tvrdí že klasicky tyčový ti spraví rovnakú službu ako avent tak asi nemal avent. Ak na avent nemáš tak áno, stačí ti klasický tyčový. Ale ak si chceš uľahčiť život tak kúp avent, kľudne aj v bazare lacnejšie

ingush616
8. apr 2022

Ja mám Twistandshake, kupila som ho do 60 eur na ich stránke, treba vychytať akciu
Má 6 či koľko funkcii, super vec. Ľahko sa umýva.

zuzana2299
8. apr 2022

@simca06022011 presne toto, ze iba pár mesiacov by ho reálne využila

marfa333
autor
9. apr 2022

Baby, len pri malých porciách mi ponorný mixér nepomixuje. Všetko ostane pri nožoch :/

callisia
9. apr 2022

@marfa333 ani avent 3v1 ti nepomixuje malé množstvo. To mňa fakt vytáčalo. Kúsky ostávajú pod nožmi. Oveľa viac ako u ponorného. Musela som ešte dodatočne pučiť vidličkou. Som sa v začiatkoch len donervovala keďže som robila čerstvé a nemrazila. Jediná výhoda je, že máš jedlo parené čo je zdravšie. Ja som ho aj musela reklamovať pretože prestal tesniť a vypúšťal paru hocikde inokde len nie vrchom. Za mňa málo muziky za veľa peňazí.

lamonita
9. apr 2022

Ja mam k tomu ponornemu mixeru úzku a vysokú nadobu(odmerku), takú, čo sa tam ten mixer akurát zmesti. A bez problémov mi rozmixuje malé množstvo ( 1mrkvu alebo pol kalerábu či 1 batat atď..) s troškou vody...

simca06022011
9. apr 2022

Nemala som taky problém, pomixovalo mi hocico. A hocikolko. Tak s tym neporadim...

Parny hrniec som po par tyzdnoch darovala tiez, na naparovanie vsetkeho som pohzivala tu srandu na knedle 😁 skladnejsie to bolo a jednoduchšie na tych pár veci.