Mini omáčky MC Donald

3. máj 2022

ahojtee, neviete nahodou niekto kde by sa dali taketo mini omacky kupit? nechcem velke napodobeniny ale vseobecne len ci nahodou neviete o nejakej stranke kde taketo mini balenia predavaju, je to pre mna chutnejsie a zaroven nerozbrblem cely produkt dakujem ❤️

viem ze predavaju vela omacok balenych v tych malinkych baleniach napr. tatarka, no skor takyto nejaky styl, v hoteloch byvaju aj dzemy tusim v takychto krabickach na ranajky, med atd..🙂

veverka84
3. máj 2022

ja zboznujem ten dresing syrovy na salat v mcdonald 🙂 ale teda neporadim ...ale tiez to mam ako ty 🙂

vsauce_
3. máj 2022

Možno skús pohladať nejaký eshop kde ponúkajú pre hotely takéto nátierky, maslá, dressingy a pod. 🙂 Myslím, že aj v metre sa dajú takéto veci kúpiť.

patka06
3. máj 2022

Tu majú také malé balenia
https://eshop.hossafamily.sk/kategoria/1-porcio...

Ale McDonald má vyrábané v Poľsku len pre nich, tie asi inde nekúpiš

nafka0483
3. máj 2022

Presne tie z mekaca nekupis, to maju len oni. Ale take mini balenia ma Metro.

autor
3. máj 2022

@veverka84 ja mam rada BBQ z MC, nasla som total identicku velke balenie uz mam doma, a teraz som to zrovna nasla od nich aj v mini verzii, takze kupujem, chcela by som mat viacero druhov 😅 ja hlavne kvoli priatelovi, ten miluje curry dip, stale si kupuje nugety z kauflandu kde k tomu na omacka je, mi to je luto tak sa to snazim pohladat 😂

autor
3. máj 2022

@vsauce_ skusim, dakujem ❤️

autor
3. máj 2022

ved jasne to viem ze priamo mekkacke nekupim, len vseobecne na ten styl alebo ich napodobeniny som hladala, dakujem za rady ❤️

veverka84
3. máj 2022

curry dip maju aj nugetky z lidlu kolko som ich ja vyhodila 🙂 syn to nechce a curry ja nemusim

sim_simonka
3. máj 2022

Aj mna napadlo ze možno metro? Tie malé masielka a dzemy tam tuším sú.

jasminet
3. máj 2022

Veď si to kúp priamo v McDonald's...im je jedno či to kúpiš k hranolkami alebo samostatne

autor
3. máj 2022

@jasminet tak určite by som hľadala “lacnejšiu variantu” lebo pri mojej spotrebe by som sa nedoplatila 😃😅

luliu
3. máj 2022

Veď si kúp viac balení v mekaci

liliputka2131
4. máj 2022

Joj tu sladkokyslu omacku milujem predavaju ju v nemecku🤣za 1.50 alebo na nete som kupila za 2.49 mozem ti poslat fotku obalu

autor
5. máj 2022
liliputka2131
5. máj 2022

Táto to je presne ta ako mc chutovo a objednavam ju zo stranky atkin.sk ale ked je v lidl ten vietnamsky tyzden ci aky to je tak tam maju tiez ju po 0.99 cent

sim_simonka
5. máj 2022

Mna ešte napadlo že. Kúpiť veľké balenie a zároveň kúpiť take tie malé umelohmotné kelimky a naporcovat si to do nich. A máš aj ušetrené aj v malom kelimku 😁 a kelimky môžeš používať opakovane

autor
5. máj 2022

@liliputka2131 dakujeem aj nad tym som rozmyslala 🌝

autor
5. máj 2022

@sim_simonka to uz nie je ono 😂

lulu2014
5. máj 2022

Tie mekacove si mozete si kupit kolko chcete priamo v mekači. Aj dresingy. A tie mediky ci masielka dzemiky… napr. Metro alebo niektore gastro zasobovacie firmy.

sim_simonka
6. máj 2022

Hej hej, myslela som si 😁