Máte recept na šuhajdy bez plnky?

misalka82
18. dec 2019

ahojte, nemáte niektorá recept na šuhajdy, do ktorých sa nedáva čokoláda a musia sa dlho variť? my sme robievali také bez plnky. nejako sa k receptu neviem dopátrať :(

gelifil
18. dec 2019

@misalka82 a co ste tam davali???

misalka82
autor
18. dec 2019

@gelifil asi maslo, kakao, mlieko.. neviem čo ešte to som bola malá. len viem že sa to dlho varilo a že sme plnku nedávali žiadnu

mirro
18. dec 2019

@misalka82 varila sa tá zmes?

nelca84
18. dec 2019

@misalka82 z masla, kakaa a mlieka vyrobis akurat tak cokoladu, to ma od suhajd na mile daleko...ked sa ti ich nechce robit tak si rovno kup cokoladu a mas napecene

fridi96
18. dec 2019

Ja tam dávam salko a to sa dlho vari 2hodiny a na to čokoládu roztopenu 🙂

yvanielka
18. dec 2019

@misalka82 také čiernobiele? Moja babka zvykla také robiť, myslím že tam šiel BB puding a sušené mlieko, skúsim vypátrať 🙂

simonkazga
18. dec 2019

@yvanielka oznacis potom aj mna, prosim? My sme ich volali Sandokanky a mama stratila recept. Chut mojho detstva 😍

yvanielka
18. dec 2019

@simonkazga ale to jedno kakao neviem ako je myslené 😀 už ich dlho nerobila...ale pogooglila som Sandokanove oči a našla som podobné recepty 🙂 babka to zvykla robiť do tých plastových obalov z vajíčok 🙂

pupi14
20. dec 2019

@yvanielka mám pocit, keď čítam tento recept, že som sa vrátila v čase, nostalgia 🙂 Už viem čo budem večer robiť 😀