Losos - koniec záruky

satanca
9. mar 2023

Ahojte bude losos v pohode zajtra keď mu dnes konci zaruka? Cely čas je v chladničke v pôvodnom absolutne uzatvorenom obale

mima1991
9. mar 2023

@satanca uvidis zajtra, moze, nemusi

maickamf
9. mar 2023

@satanca niekedy su vyrobky zle uz pred koncom spotreby. Ale uvidis, mozno bude fajn

satanca
autor
9. mar 2023

@mima1991 dúfam ze to rozpoznam, keďže aj nepokazena ryba dost pachne 😄

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hsara99
9. mar 2023

@elizabet173 podobne… ryby a celkovo mäso pred tým mám rešpekt

satanca
autor
9. mar 2023

@hsara99 tak mám ho urobiť ešte dnes?

satanca
autor
9. mar 2023

No otvorila som ho a smrdí klasika 😂 ja neciem či pokazeny alebo smrdí len rybinou a tým že bol uzatvoreny

mima1991
9. mar 2023

@satanca umy pod studenou tecucou vodou poriadne a potom ovonaj

satanca
autor
9. mar 2023

@mima1991 no neviem to odhadnut, už si namyslam že smrdí 😂 dala som ho piecť, uvidím aký bude po upeceni. a ešte otazocka - keď ho dnes nezjeme celého, môžem ho dať upeceneho a vychladnutého do zajtra do chladnicky? Či už aj to je hra s ohňom? 😩 je mi luto ho vyhodiť ale nebudem sa nim nasilu tlačiť len za to že je posledný deň záruky 😂

mima1991
9. mar 2023

@satanca podla mna mozes a keby nahodou je zajtra zvlastna chut, tak ho proste nezjes :D

luccija
9. mar 2023

@satanca nabudúce ho skôr vyber z obalu a umy
Losos je zlý, keď je lepkavy, ale každá ryba má taký sliz to by si videla

oli18
9. mar 2023

Neboj, je dobry, aj zajtra bude. Je trvanlivy. V tych granulach, ktorym ho krmia je dost chemie, ktora to konzervuje.

onedaynick
9. mar 2023

@oli18 suhlasim, mojmu otcovi som raz kupila lososa, nechal ho na okne vonku asi 2 dni, na jar, a povedal, ze lepsiu rybu nejedol 🙂😅

evica17
9. mar 2023

@hsara99 kdesi som videla dokument od takých norov,čo vyberali kontajneri pri veľkých obchodoch,čo tam hádzali veci po záruke a v pohode všetko jedli, hlavne si pochvaľovali mäso po záruke