Linecké koláčiky

patuska00
7. dec 2022

Ahojte chcela by som sa opýtať ešte som nikdy na Vianoce nepiekla lebo som stále objednávala a teraz by som chcela iba tie orechové ovalky spraviť môžem začať teraz piecť alebo je ešte skoro piecť ja myslím či už aj plniť aj ozdobiť.dakujem

ladybug138
7. dec 2022

@patuska00 podla mna je to skoro...ja plnim az tyzden rped Vianocami

viestta
7. dec 2022

upiect ich uz mozes, plnit ich treba tesne pred sviatkami

zuz0110
7. dec 2022

Podla toho kedy chces aby sa zjedli. Ak az na Vianoce, tak teraz mozes upiect a naplnit par dni pred. U nas ale nefici take to: nejedze to pred Vianocami! A po Vianociach zas: vy to vobec nejete! Ja som piekla cez vikend perniky, linecke a vanilkove rozky a tento vikend mozem zas 😂. U nas to patri k decembrovej predvianocnej atmosfere a kolaciky mame cely mesiac. Peciem a dopekam priebezne.

maminecka266
7. dec 2022

u nas mamaka piekla minuly tyzden a aj ich hned napiekla a v pohode vydrzali. tak ked sa to tak vezme ved je dva tyzdne do vianoc a to mi pride tak akurat

horia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavomira236
7. dec 2022

@patuska00 akurát chcem teraz ísť spraviť cesto na linecké že ráno napeciem idem 3 dávky robiť deti ľúbia keď spravím tieto na ďalší deň spravím vanilkové rožky a oriešky...ale nejak tohto roku sa mi nechce do toho pustat

patuska00
autor
7. dec 2022

Ja ani neviem či mám začať alebo nie a ani formičky niemam tak 🤷 neviem kedy
Ďakujem pekne