Ľahké recepty pre začiatočníkov

25. okt 2023

Máte nejaké ľahké a chutné recepty na jedlo ? Ak áno poprosím

pribinak
25. okt 2023

Pozri kuchyňa lidl. Máš video recept s komentárom

duunlo
25. okt 2023

Uvarene parky. Nechas zovriet vodu, das do nej parky,… Sorry nedalo mi, ale na internete je tolko recpetov, ze uz len si vybrat… Ktovie co ti chuti, tak naco ti niekto napise recept na baklazen, ked bud ho neznasas alebo ani nevies ako chuti.
https://varecha.pravda.sk/

lelelienka
25. okt 2023

Tieto uplne jednoduche mame radi u nas:
Pecena krkovicka - platky krkovicky bez kosti poukladas na pekac, potries horcicou, na kazdy das platok cibule, klobasky, papriky, podlejes trosicku vodou, zakryjes alobalom a pecies do makka
Zavin z listkoveho cesta - na hotove, vyvalkane cesto das prakticky akukolvek slanu napln, zvinues, potries vajickom a upecies. Vyborna vecera, podavat sa moze s domacim kecupom
Gnocchi - osmahnes cibulku, pridas kyslu kapustu a dusis do makka. Ked uz to bude takmer hotove, pridas natierkove maslo (termizovana smotanova natierka) a chvilu povaris kym sa roztopi. Na druhej panvici si oprazis slaninku a vmiesas do kapustovej zmesi. Hotove gnocchi uvaris a primiesas do zmsi

osky
26. okt 2023

Na youtube mas uuuuplne vsetko.
Aj krasne vysvetlene,ukazane.
Ja som sa takto naucila vela veci,napr.aj parenu knedlu...
Treba si len zadat co hladas a vyskusat.
Naozaj.
Podobne to mas s ujom googlom.
Nahadzem suroviny,kt.mam v chladnicke a vzdy z toho vdaka netu nieco vykuzlim/najmä kolac/.

jaskolka
26. okt 2023

Je toho veľmi veľa, teraz ti ťažko tu písať všetky recepty.
Ja napríklad robím ako "najľahšie" jedlo kuracie stehná v rúre a ryžu.
Úplne jednoduché sú palacinky, zemiakové placky, síce možno to pečenie sa zdá dlhé (stojíš pri sporáku a pecies) ale niet na tom co pokaziť.