Kuchynský robot

lenka5445
19. okt 2021

Ahojte, prosím Vás o radu a skúsenosti s kuchynskými robotmi. Máte nejaký, ktorý je pre Vás nenahraditeľný pomocník v kuchyni? Ide mi o reálne skúsenosti (nakoľko to nieje malá investícia) nie o testy a podobné veci, ktoré si píšu výrobcovia k produktom. Myslím multifunkčný pomocník do kuchyne - miesenie, šľahanie, strúhanie, mletie atď. Ďakujem vopred za rady. 🍀

lotyka
19. okt 2021

Mali sme z Lild. Nevyhovoval nám, dostali sme k Vianociam ETA gratus a teda fantázia. Som s nim veľmi spokojná. Hlavne si môžeš dokúpiť diely ktoré chceš. Môj muž je kuchár a za neho ETA alebo Kenwood

roberta27
19. okt 2021

Ahoj. Ja mám Klarstein Luca Bianca a je to skvelý pomocník. Miesi, slaha, melie, má rôzne nadstavec na cestoviny. Chcem si ešte dokúpiť nadstavec na také to čajové pečivo zo zlatého klasu a jednu misku. Inak za mňa super.

katren
19. okt 2021

Kenwood Chef Titanium XL

3009
19. okt 2021

@lenka5445 ja som si teraz kúpila Bosch 1000w a super. Dokúpila som si ešte mlynček na mak a orechy a mám všetko - mlynček na mäso, strúhače, odštavovač, mixér, 3x metličky, nerezová misa.

michaela789
20. okt 2021

.

hederamonstera
20. okt 2021

Tiez mame Kenwood Chef Tit. xl a teda vyuzivame ho naplno - miesenie kysnuteho cesta, mletie masa, struhanie zeleniny, ked potrebujem velmi kvalitny pevny sneh s cukrom atd. Nemenila by som. Ale je dost drahy, neviem aku mas cenove rozpatie.

lilitt
17. nov 2021

@3009 dobry den prosim a da sa v nom robit aj zemikova kasa? Dakujem

katren
17. nov 2021

Kenwood Chel Titanium XL

66simonka66
17. nov 2021

@lotyka môžem sa opýtať prečo? Ja som si akurát dnes objednala z Lidlu, ak je to ale šrot tak zruším objednávku . 🙂

3009
18. nov 2021

@lilitt Dá, dám do mixéra.

malinoismum
18. nov 2021

Za mna 🔝🔝🔝
Bosch Mum. Už tretí rok s nami…

enoula
18. nov 2021

Kenwood, mame asi 5r, radu podla toho, kolko chces investovat. Nejake príslušenstvo bolo uz pri kúpe, mnohe sa da dokúpiť.. od struhadiel, mlyncek, rozne mixéri, podla toho co potrebujes

saxana000
18. nov 2021

Tiez mam bosch obycajny 600w.a som velmi spokojna na take to moje varenie uplne postaci.kraja struha miesi slaha mixer super rozseka aj kavu.mam k nemu mlyncek na maso odstavovac na citrusy a nejake planzety co som este asi ani nepouzila da sa k nemu dokupit vela prislusenstva a skoro vsetko moze ist do umyvacky okrem jedneho dielu z mlynceku na maso myslim.cena plus minus 100e a naozaj ho casto pouzivam. trochu som sa bala kysnuteho cesta ci ho utiahne s mensim vykonom ale uplne v pohode..
Je to moj prvy robot tak nemozem porovnat ale vsetky tie ostatne male mixery a slahace som porozdavala fakt som ich uz nepotrebovala..
Rodicia mali pred 20 rokmi nejaky multifunkcny robot ale to bola taka opacha co sa pol.hodiny skladala dalsiu pol hodinu rozoberala a o umyvani ani nehovorim.takze ich tychlo presla chut s nim robit.

lotyka
18. nov 2021

@66simonka66 šrot to nie je. Zodpovedá cene. Ked som miesila cesto, tak mi cestoval po linke. Slahac nedoliehal dostatočne, takže veľakrát som mala spodok tekutý. Ja som sa s ním nakoniec naučila robiť. Ked sme dostali druhý, tak som ho dala sestre. Tej vyhovuje lebo nepečie veľa.