Kto vymodeluje postavičky na tortu?

karolinka1991
27. máj 2020

Ahojte,

náhodou, prosím, neviete o niekom, kto by vedel vymodelovať zhruba 5 postavičiek na tortu pre dcérku - miluje rozprávku Princezná že Mlejna, len si nie som istá, či by niekto zvládol vymodelovať postavičky z hraného filmu (Elišku, Jindricha, Terinku, Hastrmana a Chlpáčika)??? Nemuseli by byť jedlé...

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď 🙂

rachel36a
27. máj 2020

Ak si ochotna dat za figurky 40-50€ tak sa urcite niekto najde...skus napisat do skupiny tortickarky, alebo na FB Cukrovy atelier..ja tiez robim na objednavky ale len osobny odber , a byvam daleko od teba

karolinka1991
autor
27. máj 2020

@rachel36a vdaka, len na FB nie som, preto som skuśala tu....a náhodou nevieś, mám pocit, źe niekde som videla, źe sa dá nejaký obrázok akoby "vytlaćiť" na nejaký jedlý materiál a dat ho navrch torty , existuje take niećo prosím?

nikaeli
27. máj 2020

@karolinka1991 vola sa to jedla oplatka - je to nieco podobne, ako vianocne oplatky, mozno trosku hrubsie alebo je to potlac na fondan 😉 najdes takmer v kazdom e.shope pre cukrarov 😊

pozor - nemozes ju polozit na slahacku ci iny "mokry" povrch torty

karolinka1991
autor
27. máj 2020

@nikaeli ďakujem veľmi pekne, zajtra to určite pozriem, lebo je fakt, že 50 eur dať za postavičky je dosť, i keď je to určite hrozná piplačka a má to tú hodnotu, asi aj vyššiu

rachel36a
28. máj 2020

@karolinka1991 ano, pytaj si obrazok na fondane, ma krajsie farby a lepšie sa s nim pracuje

sarinka2012
28. máj 2020

weracakes ( instagram) odporučam, neskutočná žena, zháňala som pre dceru dosť špecifickú tortu, želanie bolo strašidelný hrad a na ňom Pennywise, Jig saw a Chucky (nepytajte sa ako na to 8 ročné dieťa došlo :D, dlhá história) a na 3 mesiacoch hladania a dvoch pokusoch modelácie od iných cukrárok na skušku som našla tuto kuzelničku, je z Malaciek, tortu treba vyzdvuhnuť ale robí aj čisto postavičky a viem že aj posielala poštou - cena záleží od velkosti a počtu ale jedna postavička ( ak to nemá vyzerať akoby si to dcera robila na tortu sama) stojí okolo 20-30 eur, je to neskutočná práca, dlhé hodiny aj materiál, prikladám fotku tej našej, ked som ju priniesla domov dcera pred nou 30 minut sedela a plakala od štastia.