Kto mi upečie lego tortičku v okolí Trnavy?

katkadado
30. apr 2013

Hľadám šikovnú cukrárku 🙂 , ktorá by nemala problém my urobiť lego tortu podľa predlohy, najlepšie priamo v TT alebo v blízkom okolí.Tortička pre môjho drobca by mala byt na 18.5. bude mať 6 rokov, postačí my tak 3 kg. Pridávam aj foto obrázky lego tort, podľa týchto fotiek by som chcela menovanú tortičku. Moja predstava o tortičke je: aby bola v tvare kocky a bol na nej vrtuľník s obrázka, s druhého obrázka sa mi páči ta pristávacia dráha pod lietadlom taká by mohla byť pod vrtuľníkom prípadne obdobná, a vedľa vrtuľníka jedného malého lego panáčika a číslicu 6 niekde na torte, na bokoch torty nejaké skladačky lega to už nechám na šikovnú cukrárku, ale určite nechcem pod tortou tie skladačky ako je to na tejto jednej fotke. Dúfam že som to popísala zrozumiteľne, a že my niekto takúto super tortičku upečie. A náplň by som chcela tvarohovo ovocnú. 🙂 🙂 🙂

iva797
1. máj 2013

Ahoj, opýtam sa švagrinej z Kaplnej a dám vedieť

veronikam
2. máj 2013

Ozvi sa mi na veronika@lefthand.sk, dam Ti kontakt na pani, ktora mi prave pecie tortu 3D hlavu Mickey Mousa, ma neskutocne sikovne ruky, pozries si fotecky a nezavahas.

iva797
3. máj 2013

Švagrinke sa to zda príliš prácne a náročné,netrúfa si :(

katkadado
autor
3. máj 2013

@iva797 dakujem uz som zohnala jednu kocku

neznamaxxx
16. aug 2017

Dobrý deň prosím poraďte okolie Trnava kto by mi upiekol takúto tortu na 2.9.budem vďačná za každú info