Kontaktný gril - skúsenosti

elly5
15. okt 2020

Ahojte chcem si kúpiť kontaktný gril -nemáte skúsenosť ?
Chcela by som kvalitný aby sa nepripalovalo a ľahko sa umýval, nemusí byt úplne najmenší ani zas nejako veľký. Aby to neprskalo a nebolo všetko naokolo špinavé.
Cena do nejakých max.150 €
Úplný ideál do 100€
Ďakujem za info tipy 😇😇😇🤗🤗

ajsha123
21. jan 2021

Nemáte nikto doma? Tiež hľadám, ale nemám čas prejsť všetky stránky... Moja podmienka je, aby boli platne odnímateľné a dali sa umyť po tečúcou vodou (teraz máme taký, čo sa nedajú dať platne dolu)...

elly5
autor
22. jan 2021

@ajsha123 kupila som tefal supergrill. A za mna super kupa nepripaluje sa platne sa daju vybrat. Som zeleninka aj masko ryby ci klobasky. Vyborne zemiakove cipsy.
Kupila z alzy rozbaleny cca 80€ myslim

ajsha123
22. jan 2021

@elly5 super, ďakujem za tip. Pozriem si to 🙂

ajsha123
22. jan 2021

@elly5 pozrela som si, vyzerá super. Ešte sa opytam. Keď sa pečie, čokoľvek so šťavou/olejom a potom sa otvorí, netečie z tej hornej platne mimo, dozadu, na kábel? Lebo ten môj terajší to má blbo urobené a vždy všetko, olej, mastné, pokvapká po kabli, bokoch... Nervy potom čistiť to...

elly5
autor
22. jan 2021

@ajsha123 zatial sa mi to nestalo . Steka to z hornej platne pekne do tej nadobky

ajsha123
22. jan 2021

@elly5 ďakujem

simonka1304
7. feb 2021

@elly5 prosím ta, a koľko asi tak trvá pokedy sa rozohreje?

elly5
autor
7. feb 2021

@simonka1304 fuha zajtra idem grilovat tak ti odsledujem ak nezabudnem . Ale hned to je teple a rychlo sa to zohrieva .
Na najvyssi stupen max 3 minuty (aj to som vela povedala ) a to uz citit ze je vela nazhavene

aknamorka22
7. feb 2021

Ahoj, my máme tefal optigril+ a za mňa veľká spokojnosť. Platne sa dajú vybrať a umyť aj v umývačke, nič sa nepripeka, rychlo sa nahreje aj rýchlo urobí jedlo. Robili sme v ňom mäso aj panini 🙂 za mňa super vec 🙂 najviac sa mi páči automatika, ze ti to samé vyhodnotí aký cas treba na prípravu. Je však trochu väčší ale my máme miesto na jeho uskladnenie 🙂

malinoismum
7. feb 2021

Mám Russel Hobbs za mna TOP

miroslava_vancova1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninah1486
26. okt 2021
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

@miroslava_vancova1 to je super značka, určite budete spokojní

miroslava_vancova1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nina_tot
9. nov 2021

Originál záhradný plynový gril to asi nenahradí, ale tiež sa mi to celkom pozdáva do kuchyne🙂

karima512
20. feb 2024

my mame abien od vitariana, cenovo drahsi ale my sme chceli zainvestovat lebo ho pouzivame dost casto, dobre sa umyva a nepripaluje sa na nom nic