Kedy začínate vianočné pečenie?

mirka193
2. dec 2022

Ahojte, kedy začínate piecť? 🙂

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evica17
2. dec 2022

@mirka193 23.12. :p medovníčky a 24.12. tortu

deti95060810
2. dec 2022

3-4dni pred Vianocami...
nejdem toho piecť veľa, max 4 druhy.

evica17
2. dec 2022

Inak nechápem žienky, čo prvú už od začiatku decembra, my by sme to pojedli do vianoc a neostalo by nám nic

lucka_ke
2. dec 2022

max. 2 dni pred Vianocami aj to len kvôli vôni a atmosfére, my pečieme po kúskoch a keď zjeme pečieme čerstvé

elalala
2. dec 2022

Vždy na druhú adventnú nedeľu 🙂 medovníky

nellyskasy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusilla
2. dec 2022

Vždy som piekla tak týždeň pred vianocami, ale tento rok mám jediné volno teraz cez víkend a teda váham ani nie kvôli zjedeniu ako kôli kvalite, asi to spravím po nociach ale až pred vianocami. Veľmi nešťastne to tento rok vychádza.

qwer2019
2. dec 2022

Ja som predvčerom začala medovníky, hlavne nech sa decká tešia a včera som robila nanovo 🤣🤣🤣

heni79
2. dec 2022

Medovníky budem piecť tento/budúci víkend. Zvyšok - marlenku a kokosové koláče - budem piecť až 2 dni pred Vianocami.

maria711
2. dec 2022

@mirka193 minuly rok som mala vsetko pripravene v na konci novembra. Potom sme dostali covid, takze vdaka Bohu, inak by som nestihala. Aktualne mame rocnu dcerku a cez sviatky sme po tolkych navstevach, ze sa prejeme az az. Doma sa uz prezierat nemusime, takze tento rok pecenie vypustam uplne. Zbytocne plytvanie, obzerstvi a Vianoce su aj tak o inom ako o jedle.

martul
2. dec 2022

Každý deň je tu téma,, kedy začínate piecť?" Toto je poradové číslo asi milión.
Ale odpoviem na otázku. Kedy budem chcieť a mať čas, nemusím sa pýtať na fóre, zvládnem to aj sama zistiť.