Keď je oslava v sobotu a narodeniny v stredu

6. mar 2023

Ahojte
Dcérka má v stredu narodeniny 6r
Oslavu má 11teho
Ale čo by som jej mala prichystať na stredu ? Je mi ľúto jej nič nedat alebo tak ... Ako to mávate vy ? Keď oslavuje v iný deň ako ma narodeniny ? Ďakujem

melanta
6. mar 2023

Tortu a darček odo mňa a muža mala dcéra vždy v deň narodenín, aj cez pracovný týždeň, vždy, či mala 3 roky alebo 15. Nikdy ma nenapadlo, aby sme my traja oslávili inokedy. Potom oslavu už mala vždy neskôr, ale s nami rodičmi vždy v ten deň.

januska12323
6. mar 2023

Kúp alebo upeč mafiny, koláč alebo čo má rada. Zapichni tam sviečky a spravte si mini oslavu doma.

vikusjk
6. mar 2023

Sprav tak, ako to citis. My sme dcere davali darcek ako rodicia vzdy na jej narodky presne. Ak mala oslavu neskor, tak bud s kamoskami, alebo s rodinou, ale to uz dostala len darceky od nich.

autor
6. mar 2023

@melanta tak tortu má veľkú poschodovu na deň oslavy
Bude tu mať spolužiakov a celú našu rodinu
Ale asi jej teda dáme darček v stredu a spravím jej malú tortičku
🙂

autor
6. mar 2023

@januska12323 áno spravím asi tak teda 🙂

autor
6. mar 2023

@vikusjk ďakujem

kvetinka75
6. mar 2023

ja som aspoň malú tortu spravila alebo kúpila. Len pre nás čo sme za 3 dni zjedli. + nejaké chlebíčky alebo takú lepšiu večeru s dezertom - tortou. Vyzdobili sme stôl - bolo to také slávnostnejšie + darčeky

h2
6. mar 2023

Nemusí byť na deň narodenín torta, keď máš na deň oslavy objednanú veľkú poschodovú. Ale určite niečo upeč, nejaký koláč, čo má dcérka rada. A darček od vás jej tiež môžete dať v stredu. Na oslave v sobotu dostane ďalšie darčeky od ostatných.

annalena
6. mar 2023

U nas v den narodenin vzdy slavnostne ranajky, aj ked idu do skoly, tych par minut si vieme najst, je nachystany prestrety stol, narodeninovu vlacik (nasa tradicia) so svieckou, zaspievame happy birthday, oslavenec ma ranajky podla svojho gusta 🙂 poobede potom kolacik/mala torta, detsky sampus,darceky od nas... Posedime ako rodina.
A potom je oslava s ostatnymi.

danulicek
6. mar 2023

ja to robím tak, že v deň narodenín spravím buď studenú (nepečenú) tortu, nepečený cheesecake alebo si objednáme pizzu (väčšinou na meniny, mali už aj na narodky a zapichla som do nej sviečku, celkom to syna pobavilo 😀). zagratulujeme im, posedíme si - keď len polhodinu/hodinu, ale ten pocit výnimočného dňa im to spraví 🙂

veronikazuko
6. mar 2023

Ahoj. Aj moja dcéra má v stredu narodky😃 a oslavu máme v stredu,keďže sú prazdniny

autor
6. mar 2023

@veronikazuko u nás nie sú prázdniny boli pred 2tyzdnami 😁

autor
6. mar 2023

@annalena vidíš
My s manželom letíme o 5tej do práce
A malú budí do škôlky starká .
Ale už som si to premýslela 🙂

autor
6. mar 2023

@h2 spravím jej krtkovu tortu
Tu ma rada a donesiem pizzu
Spravíme si gaucovi večer 🤗

pbra40
6. mar 2023

@annalena zaujal ma ten narodeninovy vlacik? Co to je? 😃

zuz987123
6. mar 2023

Môžeš niečo špeciálne, čo bežne cez týždeň nerobievate. Keďže je škola, tak výlet asi nie. Ale trebárs špeciálne raňajky, večer cukráreň, pizza, kids klub, drobný darček alebo niečo také

lintu
6. mar 2023

Oslava je jedna vec, gratulacia druha. Ako rodicia jej k narodeninam urcite mozete popriat a dat darcek aj v stredu. Tvarit sa, akoze sa nic nedeje, ked budete este k tomu priamo v kontakte, by bolo tak trochu od veci.

guiseppinka
6. mar 2023

Nase to nikdy neriesili... Zalezi, ci nieco planujeme a ako daleko to je... Ale nic specialne...max zagratulujeme... Prcek mal 2 roky v novembri a tortu som mu robila na konci januara... Myslim, ze jemu to bolo uplne fuk😂

autor
6. mar 2023

@guiseppinka tak 2rocny jasné
6rocna čaká ledva kedy bude ten deň D

annalena
6. mar 2023

@pbra40 je to len dreveny vlacik so svieckami, kupila som ho, ked mala najstarsia dcera 2 roky a odvtedy u nas hori vzdy pri narodeninovych ranajkach 🙂 cisla sa daju menit a aj pocet vagonikov a sviecok.... Je sice len do 10, ale my sme uz zvladli aj 13tku tam zimprovizovat :D
Je to taka nasa tradicia.

pbra40
6. mar 2023

@annalena perfektne! Ja milujem taketo mile, male drobnosti, ktore tvoria ritualy 🥰

apolka77
7. mar 2023

Moja ma dnes 18 a torta (aj keď z obchodu), kvety, darček musí byť plus malé pohostenie ( chlebíčky, šampanské vystreliť musí,,,chipsy 😄) to robime tak celý život že v deň narodenín takto oslávime nikdy neignorujeme aj keď to padne na pondelok ....no a na sobotu uz pečiem ja tortu a je oslava taká väčšia...aj keď pre ňu vzhľadom na vek sa ráta párty s kamošmi...