Jedlo vhodné na kúpalisko

13. aug 2024

Ahojte, chystáme sa na kúpalisko a večeru si musím zobrať na kúpalisko. Aký zdroj bielkovín mi vydrží v teple tak 2-3 hodiny ? Vajíčka varené sa pokazia ?

hortenziaj
13. aug 2024

Vajicka varené vydržia úplne v pohode, ja nosím, ale supem až potom, pripadne narobím volské oka, na tej panvicke mini a k nim kaiserky a salat zo zeleniny, lunter nátierky a pod. 2_3hodiny ti vydrží všetko, aj mäso, tvaroh, tofu a pod.

lila246
13. aug 2024

Ja som mala minule v krabicke v teple lososa s batatmi a brokolicou take cca 3 hodinky, vydrzalo uplne v pohode

maciatkolulu
13. aug 2024

@hortenziaj máš termosky na jedlo,izolačné tašky, košíky,je toho veľa....

madeincssr
13. aug 2024

Ja mam vyborne skusenosti s tymi "polystyrenovymi" cestovnymi "chladnickami". Dam tam akekolvek jedlo, vychladene napoje, zo 3-4 tie zmrazene vlozky a do vecera to je aj v aute ci horucave (davam do tiena) chladene. Cize mozes si zobrat akekolvek jedlo, nic sa mu nestane.

sisska96
13. aug 2024

Konzervy a hotové pečivo, croissant a podobne. Nechcem dostať kakačku. Vajíčko, mliečne výrobky, šunky ani náhodu, tie sú veľmi haklivé

jaskolka
13. aug 2024

A prečo potrebujes nutne bielkoviny? Veď croissanty, rožok,sladké, slané pečivo, ovocie, paštéta... Jeden deň prežiješ aj takto
.

iwesska
13. aug 2024

Ja som minule upiekla pstruhy, vlazne zabalila a k nim spravila zeleninovy salat a mali sme obed. Zvyknem robievat aj cestovinovy salat len so zeleninou alebo k tomu tuniak v konzerve. To z tych zdravsich veci. Z menej zdravych pizzu, palacinky, lievance....

luccija
13. aug 2024

Zober si tuniakovy šalát v konzerve a rožok, alebo si sprav šalát a do termo tasky

hortenziaj
13. aug 2024

@maciatkolulu nemám nič z toho 😂😂

autor
14. aug 2024

Ďakujem všetkým za odpovede 🙂
@jaskolka ako prežila by som určite, ale ja take veci nejem vôbec 😃 a pokiaľ sa dá, si beriem jedlo so sebou pripadne kupujem zdravšie alternatívy, ale to je na kúpaliskách problematické

maciatkolulu
14. aug 2024

Tak keď si bravas jedlo si sebou,tak vieš čo a ako,prípadne kúp termosky,sú aj vysoko kvalitné a praktické a máš pokoj,vezmeš to,co jedavas

klip0
14. aug 2024

Tuniak z konzervy, proteínové palacinky, strukoviny v konzerve, proteínový chlieb...