Francúzske zemiaky

28. jan 2023

Ahojte, prosím o radu skúsenejsie kuchárky, čím "zlepit" francuzaky ale bez použitia vajíčka? Skúšala som smotanu na varenie zmiešanú s nastruhanym syrom ale nestuhlo mi to. Ďakujem pekne za rady.

pribinak
28. jan 2023

Skôr kyslú smotanu ako smotanu na varenie, tá je dosť riedka

ckocka
28. jan 2023

No ak si smotanu s nastrúhaným syrom naliala na vrch tak predpokladám že syr zostal práve na povrchu a medzi zemiaky presiakla iba smotana, takže ich nemalo čo zlepiť.
Inak to nie je zlý nápad, ale najprv by som smotanu + syr prevarila aby sa syr rozpustil a vznikla homogénna omáčka, a nesmie byť moc riedka - to celé potom vyliať na zemiaky a mohlo by to fungovať.

pinkgirl
28. jan 2023

Vajíčka nahraď škrobom - zemiakový alebo kukuričný škrob zamiešaj do smotany a prelej cez zemiaky, môžeš kľudne pridať aj ten syr aby to bolo chutnejšie.

66bublinka66
28. jan 2023

@pribinak dnes som robila kyslá smotana vajíčko a syr, ale keď nie vajíčko syr by mal pomôcť 🙂

andreatytler
29. jan 2023

Mozes to urobit na sposob Au Gratin zemiakov. Urob zaprazku z masla, muky a mlieka a rozpusti v nej nastruhany syr. Vznikne ti uzasna syrova omacka, ktoru ale musis naliat nielen na vrch ale aj medzi jednotlive vrstvy v strede. Ale zase zalezi od toho aku hustu ju urobis. Inac tato omacka je uzasna aj s cestovinami hlavne ak do nej pridas cesnak. Ale rataj s tym ze francuske zemiaky uz nebudu chutit presne ako francuske zemiaky hlavne koli tomu syru.

nelca84
29. jan 2023

Neviem co myslis tym "zlepit". Ja davam do francuzskych slahackovu smotanu a vzdy su krasne vlacne. Smotana prejde celymi zemiakmi az nadol. Ale vzdy robim zo zemiakov varenych v supke, nie zo surovych.

gladys_07
29. jan 2023

Ja napr francuzske robim len so sladkou smotanou, a vobec nedrzia v kope. Ale chuti mi to viac ako tie vajickom zlepene “torty” zo zavodnej jedalne

onedaynick
29. jan 2023

@nelca84 aj ja slahackovu smotanu. Roky som robila z varenych zemiakov v supke, potom som skusila zo surovych a mne sa zdaju vlacnejsie.

nelca84
29. jan 2023

@onedaynick ked ja si neviem predstavit francuzske zo surovych zemiakov, ta chut zemiakov varenych v supke je uplne ina

macikovaiveta
29. jan 2023

Do smotany pridať lyžičku hladkej muky

danica2711
29. jan 2023

@nelca84 vyskúšaj, ani ja som si to nevedela predstaviť, ale už (roky) robím len zo surových. Sú oveľa chutnejšie, varením sa predsa len časť chuti zo zemiakov stratí. U nás by sa už nad "varenými" francúzskymi zemiakmi ohŕňal nos

onedaynick
29. jan 2023

@nelca84 ano, ako pise Danica, su ine a skvele, take jemne, nasiaknute smotanou.

slavomira236
29. jan 2023

@danica2711 ja tiež dávam surové zemiaky, u nás zemiaky len čerstvé a keď sú dopredu uvarené a potom použite to už u nás akoby boli prihrievane u nás to do úst nikto neda

danica2711
29. jan 2023

@slavomira236 presne tak

kp7333
29. jan 2023

Francuzske zemiaky sice nerobievam, ale zvyknem robit gratinovane a tam davam klasicku slahackovu smotanu (33%). Natenko nakrajane osolene zemiaky zalejem iba tou smotanou. Po upeceni a vychladnuti pekne drzia tvar. Mozes pripadne medzi jednotlive vrstvy nastruhat syr.