Forma na makrónky

21. mar 2024

Ahojte, kde ste kupilu formu na makronky, najlepsie kamenna predajna, nechcem objednavat.

guudy
22. mar 2024

Zeny, kedy sa konecne naucite poriadne polozit otazku????

cookie29
22. mar 2024

na makronky sa ziadna forma nepouziva.... ked uz tak podlozka s nakresom

sandokanka36
22. mar 2024

makronky vo forme nepecies. je to podlozka, ktora sa pouziva, aby si si vedela naniest rovnomerne mnozstvo a makronky boli rovnake. kupis to fakt hocikde, staci si hodit do google.

autor
22. mar 2024

@guudy ako by mala zniet ta otazka?

autor
22. mar 2024

@cookie29 nie nemyslim taku podlozku s nakresom, ale ako som napisala formu.

autor
22. mar 2024

@sandokanka36 ano na internete som to videla, ale pisala som obchod, lebo nechcem objednavat z netu a ja potrebujem formu, nie podlozku.

guudy
22. mar 2024

Autorka, ked nechces kupovat online, tak by si mohla specifikovat mesto, kde planujes nakupovat? Ci je ti jedno, ked ti napise niekto v Ba a niekto v Ke?

cookie29
22. mar 2024

a uz si niekedy makronky piekla? Lebo ako som pisala, tie sa nepecu vo forme...alebo potm nechces piect makronky ale nieco ine

sapoha
22. mar 2024

@cookie29 Forma na makronky veruze existuje.. aj renomovana tescoma nazyva ich produkt formou na makronky - vyzera ako silikonova podlozka
https://www.tescoma.sk/forma-makronky-delicia-s...

autor
22. mar 2024

@guudy ano je mi to jedno, nakolko mam skusenost, ze sortiment v obchodoch je rovnaky napriklad Teddy, Pepco to iste v BA, to iste v KE a vsade inde.

autor
22. mar 2024

@sapoha chystala som sa este pozriet presne do Tescoma, ale pisu, ze len online, asi to maju vsade iba online, no budem musiet pockat kym to pride.

evka_21
22. mar 2024

Forma na makrónky nie je.. ako už uviedli dievčatá makrónky sa pečú na podložkach s predkreslenými tvarmi.. taka rada ak si makrónky este nepiekla tak ti odporučam začať s papierom na pečenie alebo teflonovou podložkou... Z vlastne skusenosti a taktiež zo skusenosti v skupine viem že tato podlożka https://www.tescoma.sk/forma-makronky-delicia-s... je to najhoršie čo môže byť 🤭 zbytočne vyhodené peniaze.
Držím palce v boji s makronkami. Ja som to vzdala po 10 pokusoch z ktorých len 3 vyšli tak ako mali ;)

sapoha
23. mar 2024

@evka_21 mozem sa opytat preco nie je dobra? Kvoli materialu, ze sa inak pecu? Chystala som sa ju kupit, lebo mi prislo prakticke mat okraje nez na plechu kde mi trosku usla velkost. Dakujem

autor
23. mar 2024

@evka_21 podla mna je podlozka to rovne s nakresom a forma nie je cisto rovna, cize sa ako keby dalo dat dnu do tych vykrojov cesto, cize existuje podla mna aj podlozka aj forma. Co sa tyka Tescomi tak je v prvom rade predrazena.

evka_21
24. mar 2024

@sapoha mne osobne sa na to makrónky prilepili a nesli ani za svet dole 😆 a celkovo pri tej podložke neplatia "štandardné časy" pečenia.. tiez som mala chuť skusiť piecť makronky ale popravde je to beh na dlhú trať niekedy trvá aj rok kým sa to človek naučí piecť.. a podložka je pre začiatočníka uplne zbytočná na úvod si myslím.. mne osvedčila priesvitná teflonova podložka pod ktorú si viete dať papier s nakreslenými krúžkami ako šablónu ale aj tak nečakajte ze tie kolieska budú hneď rovnaké 🙂
Ale veľa šťastia prajem! ☺️

malinovka333
24. mar 2024

@sapoha to nie je ziadna forma.stale je to podlozka na pecenie makroniek

sapoha
25. mar 2024

@malinovka333 stale som to mala konkretne tuto silikonovu s miernymi vystupkami za formu, kedze tak to nazyva aj tescoma. Ale okej je najmenej zacat pouzivat namiesto toho podlozka

sapoha
25. mar 2024

@evka_21 dakujem. Z papiera mi vysli naozaj uplne rozne tvary :D tak som si slubovala pomaly zazrak od podlozky .. a tie casy verim. Necham podlozku tak
Dakujem za recenziu

cookie29
25. mar 2024

@malinovka333 nie je to forma... je to podlozka... a idealne bez "vystupku". Na to das papier na pecenie a ten nakres presvita.... ais tak

malinovka333
25. mar 2024

@cookie29 ja viem co to je a viem aj ako sa pecu makronky.

monikabvb
1. máj 2024

Kupovala som ju v Orione. Naozaj je to lepšie pretože vyjde dobrý tvar, ale horšie je to, že sa tam naozaj trochu prilepia😁. Všetko má svoje výhody aj nevýhody ako vždy. A tí čo tu píšu, že to je na dlhu trať kým sa ich človek naučí piecť (makronky), tak mne sa super podarili na prví krát.(samozrejme vždy je čo zlepšovať) Asi je dôležitý aj správny recept.🥰