Fašírky - v rúre alebo na pare?

shewinka
2. júl 2022

Dievcence,
prosim poradte mi nejaky recept na fasirky, ale nechcem ich vypekat na oleji, idealne ak by som ich mohla robit bud na pare alebo v rure (bez oleja).
Ďakujem za kazdy recept

P.S. som zacinajuca kucharka 😂

miskamicha
2. júl 2022

@shewinka v rure ale potriet trochou oleja. Budu sice suchdie ale zato zdravšie

luccija
2. júl 2022

@shewinka ja urobim taky sulec do vnutra vajcia na tvrdo a len podlejem vodou maso pusti tuk.
Potom odkryjem a opekam nech chyti farbu niekedy je aj prereziem nech je opecena

luccija
2. júl 2022

Robim bez oleja vela veci, alebo sprav take male placky a do rury

hariet
2. júl 2022

Mlete maso cca 1kg zmiesas s 2 strucikmi cesnaku, jednou mensou cibulou a do toho postruhas 2-3 surove zemiaky, 2 surove vajcia + sol a korenie. Vytvarujes gulky- fasirky, poukladas na peciaci papier na plech, na kazdu das kusok masla a das piect. Je to chutne a stavnate. Nech sa vydaria.

sara07
2. júl 2022

rozhodne v rure ako na pare si to ako neviem predstavit , to proste faširka nebude, ja len pečiem v rure , nevypražam

shewinka
autor
2. júl 2022

@hariet mnam na toto mam hned chut

shewinka
autor
2. júl 2022

@sara07 ja si neviem predstavit vela veci a potom ma ludia zvyknu presvecit o opaku, tak reku popytam sa gazdiniek radsej

sojorez
2. júl 2022

Robim v rure, davam na papier na pecenie bez nejakeho tuku.

luccija
2. júl 2022

@hariet super taky recept som este nepocula so zemiakom, my davame pecivo v mlieku a vytlacit stavu, majoranku...moja mama tak robila.Ale uz som dlho nerobila ja skor placky a dam na gril len s chlebom, horcicou, uhorkami

shewinka
autor
2. júl 2022

Tuto temu som nemala zalozit, prave Vas citam a uz som pribrala presne 3 kila 😂

laila22
2. júl 2022

@hariet rovnaké robím aj ja. Naozaj sú chutné.

sissy27
2. júl 2022

@shewinka na pare si to neviem predstaviť, rybu alebo kuracie ešte áno (filety) ale na hovädzie/bravčové si to neviem predstaviť a už vôbec nie mleté - nebude to držať pokope a nebude to ani chrumkavé.

slovenka753
2. júl 2022

Ja robím v rúre ale pridám do zmasi trosku masti. 🙈Fakt to pomoze